Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrhy Brno
20.-23.4. 2016

Stavební veletrh

ASTING CZ PASIVNÍ DOMY se věnuje projektům a realizacím výhradně na principu pasivního standardu

 

 Společnost ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o. je dlouhodobě stabilním subjektem na tuzemském stavebním trhu. Od roku 2005 se věnuje projektům a realizacím výhradně na principu pasivního standardu. Rukopis firmy je na více než 130- ti  objektech, řešených na těchto principech. Společnost rovněž zajišťuje pomoc při svépomocné výstavbě, technické dozory a poradenství v oblasti pasivních staveb.

Doménou firmy je rovněž vývoj a distribuce stavebních systémů Medmax, MaxPlus  a Max Plus aku . Jedná se o ideální stavební  systémy pro výstavbu pasivních, nulových , plusových a nízkoenergetických domů.  S těmito systémy ASTING dosahuje podmínek v rámci programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.


ASTING bude na veletrhu uvádět stavební systém nový  Max Plus aku. Se systémem se uchází o úspěch v soutěži ZLATÁ MEDAILE STAVEBNÍCH VELETRHŮ BRNO 2016 Tento systém v sobě kloubí veškeré výhody systémů pro masivní pasivní domy. Konstrukce stěn je tenká a přitom staticky optimální. MAXPLUS aku posunuje hranice a možnosti využití na trhu dosud známých ztracených bednění z tvrdých tepelně izolačních hmot. Zachovává veškeré výhody a odstraňuje nedostatky těchto systémů. Dosahuje variability nejen v izolačních vlastnostech, nově však i v šířce betonového jádra. Umožňuje nahrazení vnitřní tepelně izolační  tvarovky vícenásobně použitelnou systémovou deskou, která se po zatvrdnutí betonu díky unikátnímu systému, jednoduše odbední. Takto je využitelné betonové jádro plně  k akumulaci. MAXPLUS aku oproti dosavadním systémům umožňuje rychlé a přesné  armování pomocí armokošů nebo kari sítí. Díky možnosti výroby tvarovek i v perimetrické úpravě je systém vhodný a plně využitelný  pro základové pasy. Systém je vhodný nejen pro pasivní a nízkoenergetické domy, ale díky široké škále tvarovek i pro další objekty. Systém je díky své univerzálnosti, užitným vlastnostem a sofistikovanému řešení unikátním svého druhu v rámci Evropského stavebního trhu.  Výše uvedené systémy jsou rovněž velmi vhodné pro nový fenomén doby, odolné domy.

Produkty a služby firmy ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o. budou prezentovány v pavilonu P č.st. 172

 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště