Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrhy Brno
20.-23.4. 2016

Stavební veletrh

Arch.Design s.r.o. – jsme architekti a projektanti

 

 Ryze česká společnost Arch.Design slaví 20 let svojí existence. Z původně malé projekční kanceláře sídlící v Brně, postupně vznikla skupina firem AD Group s působností po celé České republice a s přesahem do dalších oborů podnikání.

 

Kromě Arch.Designu tvoří skupinu AD Group firmy zabývající se developmentem (AVRIOINVEST), technickým dozorem investora (INVIN), stavební činností (CONSTRA, RELYCON), dodávkami interiérů na klíč (ADI Interiér), technickým zabezpečením budov (SUBTECH), projektováním dopravních staveb a mostních konstrukcí (LINIO PLAN), realitní činností (AvrioReal). Do skupiny AD Group patří také wellness hotel Maximus Resort a všechny firmy ekonomicky řídí společnost AD Economy.

Arch.Design se od prvopočátku věnuje urbanismu, architektuře, stavební projekci, inženýrské činnosti, projektům interiérů, vizualizacím a počítačovým animacím návrhů. Vzdělávání našich profesionálů je pro nás důležité, a tak můžeme našim klientům nabídnout nejmodernější systém projektování v BIM. Tento systém umožňuje mít po celou dobu výstavby perfektní přehled o dokumentaci, chystaných i aktuálních změnách. Zároveň se také zlepšuje časová koordinace stavby a zefektivňují se kontrolní a rozhodovací procesy.

Tím, že tvoříme základ skupiny AD Group, dokážeme vhodně využívat synergie jednotlivých společností a nabídnout našim partnerům komplexní služby. Spolehlivost našich služeb je prověřená letitými zkušenostmi ze společně realizovaných projektů.

Jedním z nedávno dokončených projektů je například Administrativně-bytový komplex Sochorova v Brně s více než 150 byty, zeleným vnitroblokem s možností urban gardeningu a více než 10 000 m2 administrativních ploch k pronájmu. Z dalších projektů jmenujme třeba Bytový soubor Rezidence Juliána v Brně, který je aktuálně ve výstavbě, dokončené Bytové domy Park Rezidence v Králově Poli v Brně, a další.

Více o našich projektech na: www.archdesign.cz, www.avrioinvest.cz, www.avrioreal.cz


 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště