Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
2.-4.3. 2023

Stavební veletrh Brno

Dobrá rada nad zlato - u nás zdarma!

 

Vystavovatelé veletrhů představí novinky a trendy ve všech oborech stavebnictví, technického zařízení budov, dřevostaveb a nábytku. Nezávislá poradenská centra pak umožní porovnat různé alternativy řešení konkrétních plánů na stavbu, rekonstrukci či pohodlné zařízení interiéru a nalézt tak optimální řešení. Poradenská centra jsou organizována ve spolupráci s oborovými asociacemi a svazz a jsou k dispozici po celou dobu konání veletrhu a to zcela zdarma. 


Nová zelená úsporám a Operační program životní prostředí

 Zajímají vás úspory energie a příspěvek na investice do vašeho bydlení? Nová zelená úsporám v pavilonu P, st. č. 164.


Stavební poradenské centrum

Nezávislé Stavební poradenské centrum České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě pomůže nejenom s výběrem vhodných materiálů a stavebních postupů, ale i s dalšími otázkami ze všech oborů stavebnictví, technického zařízení budov, aktuální legislativy.

 

Škola suché výstavby Rigips

Laikové i řemeslníci mají jedinečnou příležitost naučit se pracovat se sádrokartonem. Společnost Rigips totiž připravila pro širokou veřejnost školu suché výstavby, která bude probíhat v pavilonu P, stánek č. 146A. Účast ve škole je zdarma! Více informací neleznete zde 

 

Jak si vybrat správnou "žárovku"

Novinkou letošního ročníku je interaktivní poradenské centrum zaměřené na výběr vhodného typu osvětlení. Cílem je pomoci návštěvníkům zorientovat se v novém značení a terminologii okolo světelných zdrojů, známějších pod názvem "žárovka".

 

Výběr vhodných barev a péče o zdi
Poradenské centrum Cechu malířů a lakýrníků poradí nejenom s výběrem vhodné barvy, ale i s mnoha dalšími zajímavými úpravami zdí. Poradenské centrum naleznete v pavilonu P.

 

Ochrana dřeva a dřevostavby

Pro všechny otázky z oboru dřevostaveb a ochrany dřeva je připraveno poradenské centrum Asociace dodavatelů montovaných domů.

 

Krásná, zdravá a rozkvetlá zahrada

Milovníci zahradničení najdou inspiraci a dobré rady u Asociace zahradnického výstavnictví a společnosti Agro Brno Tuřany a. s. Poradenské centrum a inspiraci pro svoji zahradu naleznete na volné ploše K mezi pavilony P a F.

 

Voda, topení, plyn, instalace i obnovitelné zdroje energie

V centru pozornosti poradenského centra Cechu topenářů a instalatérů budou jak voda, topení, plyn, instalace, tak i obnovitelné zdroje energie.

 

Jak vybrat kvalitní nábytek a představení českých výrobců nábytku

Vám poradí v poradenském centru Klastru českých nábytkářů.


Jak vybrat kvalitní sedací a lehací nábytek

Tak, aby záda nebolela a cena odpovídala kvalitě a především zdravotní nezávadnosti poradí odborníci z Cechu čalouníků a dekoratérů. 

 

Jak si vybavit interiér?

S pohodlným, vkusným a praktickým zařízením interiérů poradí interiéroví architekti v Projektu Architekt v pavilonu F. 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště