Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

IBF
22.-25.4. 2015

Mezinárodní stavební veletrh

TERMO KOMFORT – ať je léto nebo zima, doma máme vždy příjemné klima!

 

Jak název naší společnosti napovídá, snažíme se o to, aby měl každý náš zákazník ve svém obydlí tepelný komfort. A to nejlépe po celý rok.

 

 Rádi bychom Vás proto pozvali do našeho poradenského střediska, které se nachází v areálu vzorových domů Národního stavebního centra na brněnském výstavišti. Zde Vám odborně poradíme, jak snížit provozní náklady Vašeho objektu pomocí energeticky úsporných zařízení a to tak, aby vytápění (příp. chlazení a větrání) Vašeho domu bylo co nejefektivnější.

V rámci stavebního veletrhu IBF (22.-25.4.2015) nás také můžete najít na stánku č. 156 v pavilonu P.

Rádi bychom Vám představili nejen tepelná čerpadla a rekuperační jednotky, ale i další úsporná zařízení předního evropského výrobce, německé firmy Glen Dimplex Deutschland GmbH, která je již přes 35 let na světových trzích známá pod obchodní značkou Dimplex.

Tepelná čerpadla Dimplex jsou energeticky úsporná zařízení, schopná ušetřit až 2/3 nákladů a to nejen na vytápění, ale i na ohřev vody. Vynikají velmi tichým provozem, velmi dobrými výkonovými parametry, dlouhou životností i bezúdržbovostí. Jako jedny z prvních v ČR získala prestižní mezinárodní značku kvality Q (tj. EUROPEAN QUALITY LABEL FOR HEAT PUMPS).

  Naše firma TERMO KOMFORT, s.r.o. je instaluje již 16. rokem a zajišťuje kompletní dodávku včetně topného systému, od projektu až po realizaci a servis.

Tepelná čerpadla Dimplex patří mezi nejtišší na trhu a pokud nevěříte, přijďte se na vlastní uši přesvědčit do našeho úsporného vzorového domu v Brně, kde Vám tyto i další výrobky ukážeme v provozu.

 

Mezi další úsporná zařízení patří rekuperační jednotky. Lokální rekuperační jednotka s označením Dimplex DL 50 je na našem trhu novinkou a získala hlavní cenu v soutěži „výrobek roku 2014“. Je vhodná jak pro novostavby, tak pro stávající budovy. Je účinným lékem proti syndromu nemocných budov a pomáhá, zejména v nově zateplených domech, zbavit se vlhkosti a plísní. Řízeným větráním obstarává ve dne i v noci čerstvý vzduch a vrátí zpět až 90 % tepla.

Dále nabízíme: elektrické konvektory, akumulační kamna, infrazářiče, sálavé infra panely, vzduchové clony atd.

Kontakty:

TERMO KOMFORT, s.r.o.

Úsporný dům na výstavišti BVV – v areálu EDEN 3000

Bauerova 10, 603 00 Brno, tel.: 545 213 628,

e-mail: info@termokomfort.cz

www.dimplex.cz

www.termokomfort.cz


 Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště