Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

IBF
22.-25.4. 2015

Mezinárodní stavební veletrh

Taš-Stappa a značka rodinných domů PURLIVE

 

 Společnost TAŠ-STAPPA je od svého založení velmi úzce spjata s oborem stavebnictví. Historicky patří k největším producentům betonových směsí, kameniva a řeziva na Zlínsku. Je dlouhodobě velmi aktivní a stále se snaží zkvalitňovat své portfolio produktů a současně reagovat na aktuální trendy.

Výsledkem tohoto aktivního přístupu bylo vyvinutí stavebního systému, zakoupení nejmodernější výrobní technologie pro výrobu izolací a stavebních konstrukcí a následné spuštění nové obchodní značky PURLIVE.

Primárním oborem činnosti je výstavba dřevostaveb na klíč, které splňují nejvyšší parametry kvality realizace rodinných domů. Mezi hlavní přednosti našich staveb patří vynikající tepelná izolace, krátká doba výstavby, rozsáhlá variabilita staveb a v neposlední řadě nezanedbatelná úspora energií.

Hlavním cílem společnosti, a tedy i celého pracovního týmu PURLIVE, vždy byl a vždy bude zejména spokojený zákazník, což považujeme za základní kámen úspěchu.
Sledujeme aktuální trendy na trhu a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Úzce spolupracujeme s mnoha odborníky a vysokoškolskými institucemi na dalším rozvoji portfolia produktů, dalším vývoji a testování tak, abychom našim zákazníkům přinášeli výrobky a služby nejvyšší kvality, s co možná nejvyšší užitnou hodnotou.

Na našem veletržním stánku se budete moci dozvědět vše o:

  • rodinných domech PURLIVE
  • modulární výstavbě PURLIVE
  • využití SIP panelů ve stavebnictví
  • využít AKČNÍ VELETRŽNÍ NABÍDKY

Více o nás najdete i na našich webových stránkách www.tas-stappa.cz a www.purlive.cz.

 Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště