Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

IBF
22.-25.4. 2015

Mezinárodní stavební veletrh

Snaggi: Český výrobce a dodavatel úsporného LED osvětlení pro provozy

 

 Jsme český výrobce a dodavatel úsporného LED osvětlení pro provozy, kde se často a dlouze svítí. Naše světla spoří 2/3 elektrické energie oproti běžně používané fluorescenční a výbojkové technologii.

 Dodáváme závěsná průmyslová svítidla, LED zářivky, trubice, lampy, veřejné a pouliční osvětlení a LED žárovky. Nahrazujeme zářivkové trubice T8 i T5, zářivky 59 cm, 120 cm i 150cm,průmyslová světla a lampypouliční lampy, osvětlení pro výrobní, skladové, sportovní a průmyslové haly, podzemní garáže, mrazící boxy a venkovní osvětlení areálů. Umíme také individuálně navrhnout a vyrobit světla na míru vaší aplikaci.

Zdarma vám profesionálně navrhneme osvětlení a spočítáme celkové úspory za předpokládanou dobu provozu. Návratnost investice se obvykle pohybuje od čtyř měsíců do dvou let. LED svítidla Snaggi lze užívat i pro nouzové osvětlení v případě výpadku napětí v elektrické síti.

Používáme výhradně špičkové LED diody s maximální dostupnou účinností a nízkou světelnou degradací od renomovaného japonského výrobce. Osazování, výroba napájecích zdrojů a konečná kompletace probíhá v České republice.

 Naše zkušenosti sahají až do roku 1995, proto můžeme našim klientům poskytovat záruku 3 až 5 let. Jsme držiteli certifikátu jakosti ISO 9001 v oboru vývoj, projektování, výroba, montáž, servis a prodej osvětlení. Zákazníkům poskytujeme podporu na výjimečné úrovni nejen před nákupem zařízení, ale i později během provozu.

Více informací naleznete na www.snaggi.com

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 3.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 3.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště