Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

IBF
22.-25.4. 2015

Mezinárodní stavební veletrh

PRAŽÁK představí novinku - Eurookno QUATTRO

 

 Vynikající tepelně izolační vlastnosti, nová konstrukce okna s integrovaným křídlem, hranaté rysy, skryté panty a inteligentně řešený odvod kondenzátu jsou jeho předností. 

Okno QUATTRO umožňuje lícovat fasádu se sklem. 

 V kombinaci se dřevem THERMOWOOD (tzv. pečené dřevo), kdy se zvýší trvanlivost dřeva, se dají tyto okna označit jako bezúdržbová.


 NA VÝSTAVĚ TAKÉ UVIDÍTE:

  •  posuvné dřevohliníkové dveře HS portál s drásanou povrchovou úpravou na dubu, které vytváří v interiéru výrazný a neopakovatelný designový prvek 
  • lakované posuvné dřevohliníkové dveře HS portál 
  • vchodové dřevohliníkové dveře
  • dřevohliníková okna pro pasivní a nízkoenergetické stavby
  • představení nové moderní technologie pro výrobu oken a dveří Soukup Wizard 4L

 

Eurookna Pražák – představení výrobce

 Dřevěná okna a dřevěné vchodové dveře jsou klasika, kterou vyrábíme po celé generace. Dokonalý vzhled, dlouhá životnost a snadná údržba jsou jedním z mnoha důvodů, díky kterým kvalitní dřevěná okna přečkala boom plastových oken a stále patří mezi nejčastější výplně otvorů u nových staveb i rekonstrukcí.

Eurookna jsou díky špičkovým parametrům určené i pro nízkoenergetické a pasivní stavby, kam dodáváme eurookna IV78 a eurookna IV92 s trojsklem.

Dřevohliníková okna a dřevohliníkové vchodové dveře - dřevohliník je nový trend v produkci oken a dveří, který zdaleka není ovlivněn jen "módou". Spojení klasiky (dřeva) a hliníku představuje optimální volbu pro vysokou odolnost, dlouhou životnost, minimální, až téměř nulové nároky na údržbu a optimální úsporu energií. Dřevohliníková okna a dveře jsou vhodné nejen pro pasivní domy a díky modernímu designu jsou ideální pro nové, moderní domy, kde vám budou sloužit po dlouhé roky.

V nabídce společnosti PRAŽÁK najdete také posuvné dveře HS portály zimní zahrady. Od roku 2010 vyrábíme dřevohliníkový fasádní systém a bezrámové zasklení oken pod označením INTEGRALL.

Všechny výrobky mají osvědčení nejvyšší kvality ze zkušebny STV ve Zlíně doložené certifikáty. Naše produkty jsou v seznamech Nová zelená úsporám. V roce 2004 jsme získali certifikát o řízení jakosti podle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2008, který je pravidelně obnovován.

Kontakt:

PRAŽÁK s.r.o., Školní 77, 696 05 MILOTICE U KYJOVA, tel.: +420 518 619 583, mobil: +420 777 111 003, e-mail: prazak@prazak.cz

 

 Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště