Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
22.-25.4. 2015

Mezinárodní stavební veletrh

OSRAM: Objevte širokou nabídku vysoce kvalitních LED světelných zdrojů

LED znamenají na trhu osvětlení doslova revoluci. Odborníci nyní předpovídají nejzajímavější období od prvního vynálezu elektrického osvětlení. Ze širokého sortimentu LED světelných zdrojů OSRAM si vybere každý!

OSRAM: Objevte širokou nabídku vysoce kvalitních LED světelných zdrojů

PRAŽÁK představí novinku - Eurookno QUATTRO

Vynikající tepelně izolační vlastnosti, nová konstrukce okna s integrovaným křídlem, hranaté rysy, skryté panty a inteligentně řešený odvod kondenzátu jsou jeho předností. Okno QUATTRO umožňuje lícovat fasádu se sklem. V kombinaci se dřevem THERMOWOOD (tzv. pečené dřevo), kdy se zvýší trvanlivost dřeva, se dají tyto okna označit jako bezúdržbová.

PRAŽÁK představí novinku - Eurookno QUATTRO

Snaggi: Český výrobce a dodavatel úsporného LED osvětlení pro provozy

Jsme český výrobce a dodavatel úsporného LED osvětlení pro provozy, kde se často a dlouze svítí. Naše světla spoří 2/3 elektrické energie oproti běžně používané fluorescenční a výbojkové technologii.

Snaggi: Český výrobce a dodavatel úsporného LED osvětlení pro provozy

SpedCom: Výhradní dovozce pojízdných lešení firmy I.P.P.I.S. Srl, Cadoneghe

Naše společnost SpedCom spol. s r.o je od roku 2001 výhradním dovozcem pojízdných lešení výrobce firmy I.P.P.I.S. Srl, Cadoneghe, Itálie pro Českou republiku a Slovensko.

SpedCom: Výhradní dovozce pojízdných lešení firmy I.P.P.I.S.  Srl, Cadoneghe

Taš-Stappa a značka rodinných domů PURLIVE

Společnost TAŠ-STAPPA je od svého založení velmi úzce spjata s oborem stavebnictví. Historicky patří k největším producentům betonových směsí, kameniva a řeziva na Zlínsku. Je dlouhodobě velmi aktivní a stále se snaží zkvalitňovat své portfolio produktů a současně reagovat na aktuální trendy.

Taš-Stappa a značka rodinných domů PURLIVE

TechnoKem aerosol s.r.o

Jsme firma působící na českém trhu od roku 2006 a zabýváme se velkoobchodním prodejem a distribucí široké škály technických a speciálních produktů ve spreji. Naše společnost nabízí širokou škálu vysoce kvalitních produktů pod naší značkou TECH a dále jsme výhradním dovozce mezinárodní značky AMBRO-SOL a TECNADE.

TechnoKem aerosol s.r.o

TERMO KOMFORT – ať je léto nebo zima, doma máme vždy příjemné klima!

Chcete mít doma tepelnou pohodu? Přemýšlíte jak snížit Vaše náklady na vytápění?Potřebujete levně ohřívat teplou vodu? Rádi byste pravidelně větrali, ale nechcete topit Pánu Bohu do oken? Nechte si poradit od odborníků a navštivte náš úsporný dům na brněnském výstavišti, v areálu Národního stavebního centra EDEN 3000. Společnost TERMO KOMFORT, s.r.o., to je Váš specialista na energeticky úsporné systémy německé značky Dimplex.

TERMO KOMFORT – ať je léto nebo zima, doma máme vždy příjemné klima!

Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace

Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace (CxI) je v šedesátileté historii Technické univerzity v Liberci zatím jedním z nejambicióznějších a nejdražších projektů. Jedná se o nové výzkumné centrum, které vzniká od roku 2009. Ústav se zaměřuje na 2 výzkumné programy: materiálový výzkum a konkurenceschopné strojírenství. Kromě zaměření na oblast zpracování a využití nových progresivních materiálů (zejména nanomateriálů) se ústav orientuje na vývoj a využití pokročilých strojírenských konstrukcí a technologií (zejména mechatronických systémů, robotiky, pohonných jednotek atd.). Významnou prioritou je uplatnění dosažených výsledků výzkumu a vývoje v praxi nejen v ČR, ale i v celosvětovém měřítku. Ústav rovněž úspěšně spolupracuje s řadou firem na vývoji progresivních technologií a strojních zařízení.

Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace

Vysousece.eu: Hned několik řešení jak zatočit s vlhkostí a plísněmi

Na stánku vysousece.eu firmy WD wet-dry GmbH a jejího spoluvystavovatele firmy Šimandl s.r.o. naleznete hned několik možností řešení vlhkosti. Jedním z nich je technologie rakouské společnosti MBM Gebäudehygiene GmbH, která vyvinula patentovaný způsob, jak tyto patogeny bezezbytku odstranit. Dalším produktem je pak značka GANN, která je synonymem měření vlhkosti na profesionální úrovni. V neposlední řadě musíme zmínit také kanadské odvlhčovače Woods a jejich spolehlivé řešení.

Vysousece.eu: Hned několik řešení jak zatočit s vlhkostí a plísněmi

Wienerberger představí strop bez nadbetonávky

Po dlouhé době se na trhu objevuje nový druh stropu, a to keramobetonový strop bez celoplošné nadbetonávky. Jedná se o novinku od firmy Wienerberger. Vlastně se tak zcela o novinku nejedná – v zahraničí, zejména v SRN se tyto stropy vyrábějí a realizují již několik desetiletí. Jedná se tedy již o vyzkoušenou technologii a je překvapením, že až doteď se u nás tato varianta keramobetonových stropů neobjevila.

Wienerberger představí strop bez nadbetonávky

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021


MOBITEX
17. - 20.2. 2021


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště