Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
22.-25.4. 2015

Mezinárodní stavební veletrh

Narex - elektrické ruční nářadí

 

 Generacemi profesionálů prověřené a podle aktuálních potřeb uživatelů průběžně zdokonalované elektrické ruční nářadí NAREX je synonymem vysoké úrovně užitných vlastností, spolehlivosti a bezpečnosti.

Kompletní sortiment aktuálně zahrnuje přes 90 vysoce kvalitních a spolehlivých strojů, téměř 900 položek originálního příslušenství a přes 2200 položek náhradních dílů. Jeho významnou částí je zejména ucelená nabídka elektronářadí NAREX pro kovovýrobu a montáže. Další sortiment pak uspokojí potřeby profesionálů i z dřevovýroby, ze stavebnictví a z jiných průmyslových odvětví, stejně jako náročných domácích uživatelů.

Výroba strojů NAREX, originálních náhradních dílů a příslušenství probíhá převážně v technologicky špičkově vybaveném českolipském závodě se zhruba 600 zaměstnanci, částečně však také v německém Neidlingenu. V oboru výjimečná je zejména hloubka výroby, protože naše společnost sama vyvíjí, testuje a vyrábí vlastní motory, ozubení a další klíčové části strojů.

Společnost Narex má jako jediný výrobce elektronářadí u nás zaveden důmyslný systém nepřetržitého sběru a vyhodnocování praktických zkušeností od profesionálních uživatelů. Pravidelně tak získává dostatek údajů k dalšímu průběžnému zdokonalování funkčnosti vyráběného elektronářadí.

NAREX je významným členem silného nadnárodního holdingu TTS Tooltechnic Systems AG & Co. se sídlem v německém Wendlingenu. Může tak využívat zázemí významné evropské společnosti, především značné synergické efekty ve výrobě a vývoji.

Další informace najdete na www.narex.cz

 

Novinka prezentovaná na IBF 2015

Letošní novinkou jsou inovované úhlové brusky NAREX určené pro kovovýrobu a montáže, ale i pro uživatele z dalších průmyslových odvětví. Jejich nové a zároveň zcela originální řešení převodové skříně významně zvyšuje výkonové rezervy motoru, vylepšený ergonomický tvar pak rozšiřuje pracovní rozsah a dosah strojů. Častí uživatelé inovovaných brusek NAREX jistě velmi ocení speciální změkčující anti-skluzové pogumované prvky kapoty, které redukují vibrace, usnadňují ovládání a manipulaci se strojem. Doslova revoluční ochranu proti opotřebení potom přináší použití zcela nového adhezního mazacího tuku Klübersynth GE 14-111, který zvyšuje životnost převodů o takřka neuvěřitelných 35 % ve srovnání s běžně používanými mazacími tuky.

Další informace najdete zde

Seznamte se již nyní s NOVINKAMI, které jsou v prodeji od 1. 4. 2015:

EBU 125-12 C - dobře ovladatelná úhlová bruska pro každé nasazení

 

EBU 125-14 C - obratná úhlová bruska s vysokýmvýkonem

 

EBU 125-14 CE - silná a obratná úhlová bruska s regulací otáček

 

EBU 150-14 CEA - kompaktní úhlová bruska s regulací otáček a automatickou vyvažovací jednotkou

 

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


MOBITEX
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště