Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
22.-25.4. 2015

Mezinárodní stavební veletrh

John Guest představí mimo jiné také podlahové vytápění

 

Firma John Guest Czech s.r.o. slaví letos na českém a slovenském trhu 10 let. Její výrobky najdete například v systémech pro tlakový vzduch a pneumatiku, v nápojové technice nebo v automobilech. Na brněnském veletrhu IBF ale představí především nástrčné spojky a trubky pro sanitární techniku a vytápění a pro podlahové vytápění. Veškeré výrobky jsou navrhovány, vyráběny a montovány ve Velké Británii mateřskou společností John Guest Ltd., která vznikla začátkem 60. let minulého století. Firma dbá na vysokou kvalitu svých výrobků.

 

 V posledních letech vzrostl ve firmě John Guest Czech s.r.o. počet realizací podlahového vytápění. Zákazníci z řad stavebních firem či soukromých osob mají o nástrčný spojovací systém John Guest stále větší zájem. Se systémem se velice lehce pracuje, není zapotřebí žádného speciálního nářadí a uspoří čas i náklady. Po krátkém představení výrobků a ukázání postupu práce s nimi může s tímto systémem pracovat téměř každý.

Více informací získáte na telefonním čísle +420 387 002 040, na e-mailu info@johnguest.cz nebo při návštěvě stánku firmy na veletrhu IBF (pavilon P, stánek 104).

 

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


MOBITEX
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště