Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

IBF
22.-25.4. 2015

Mezinárodní stavební veletrh

Isolit – Bravo: Uznávaný dodavatel kvalitních výrobků pro světově proslulé firmy

 

 Isolit – Bravo, spol. s r.o. je ryze českou firmou a uznávaným dodavatelem kvalitních výrobků pro světově proslulé firmy. Naši zákazníci jsou především z automobilového průmyslu, dále z odvětví přístrojů pro zdravotnictví a ze segmentu spotřebičů pro domácnost. Vedle toho vyrábíme vlastní výrobní program kuchyňských spotřebičů Bravo a světový vynález Motúčko - elektricky poháněné kolečko.

 Naše společnost Isolit- Bravo spol, s r. o. se snaží vyjít vstříc požadavkům a přáním nejen běžným uživatelům, ale i profesionálům, kteří potřebují ke své práci kvalitní stroje, jako jsou kolečka a trakaře, které jim jsou při práci pomocníkem. Také proto v naší nabídce naleznete modely a příslušenství, které svým výkonem a konstrukčními vlastnostmi odpovídají požadavkům profesionálních zákazníků z oblasti komunálních služeb, stavebnictví, zahradnictví, sadařství, vinařství, lesnictví, zemědělství, farmářství, na statku a spoustě dalších, kteří potřebují vozit, převážet, nakládat, uklízet sníh, orat, pracovat na chalupě, zahradě atd. Katalog naleznete zde

Díky svému profesionálnímu přístupu ke všem činnostem, které výroba zahradní techniky jako je elektrické kolečko zahrnuje, se značka BRAVO s Motúčkem prosazuje na zahraničních trzích nejen v Evropě.

Značka BRAVO má stabilní místo na českém trhu již přes 22 let a věříme, že díky dalšímu technickému vývoji, stálému zdokonalování a profesionálním přístupem k zákazníkovi Vám budeme moci sloužit mnoho dalších let.

Více informací naleznete na www.isolit-bravo.cz a www.motucko.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště