Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

IBF
22.-25.4. 2015

Mezinárodní stavební veletrh

Bezrealitky.cz: Hledáte nebo nabízíte reality? Zkuste to s bezrealitky.cz!

 

je prvním internetovým tržištěm s nemovitostmi, jehož prostřednictvím je možné prodat či pronajmout nemovitosti bez prostředníka – realitních kanceláří. Hlavní výhodou takového prodeje jsou výrazné finanční úspory, protože žádná strana nikomu neplatí zprostředkovatelskou provizi. Zároveň se realitní transakce mohou zjednodušit a zprůhlednit, protože prodávající a kupující spolu jednají přímo a mohou spolu vyjednávat. 

 

Nabídněte svoji nemovitost více než 300 tisícům zájemců

Majitelé realit mají možnost nabídnout svoji nemovitost více než 300 tisícům zájemců, kteří navštěvují server každý měsíc, jejich inzerát se také objeví na partnerských serverech bezrealitky.cz: Aukro.cz, SpěcháTo.cz. Prostřednictvím bezrealitky.cz se měsíčně zrealizuje přes 350 prodejů a pronájmů nemovitostí a kupující tím ušetří více než 12 milionů korun na provizích placených realitním kancelářím.

Právní a hypoteční servis je pro nás samozřejmostí

bezrealitky.cz ve spolupráci s partnery nabízí uživatelům další profesionální služby – právní, hypoteční a mnohé další služby spojené s prodejem či pronájmem nemovitosti, jež mohou využít za zlomek ceny, kterou by zaplatili jako provizi realitní kanceláři.

 

Vítejte na trhu s nemovitostmi bez provizí

bezrealitky.cz vytváří soukromý trh s nemovitostmi bez provize. Do transakce nevstupuje ŽÁDNÁ třetí osoba a neúčtuje si neobhajitelně vysoké provize za nejasné služby.

Ve všech fazích transakce Vám bezrealitky.cz nabízí pomoc ověřených profesionálů. Je pouze na Vás zda a jaké služby využijete (od asistence advokátní kanceláře při sepsání kupní smlouvy až po pomoc při výběru a vyřizování hypotéky), vy sami zvolíte služby, které potřebujete. Kvalita za zlomek ceny, kterou byste zaplatili na provizi realitní kanceláři.

 

Co nabízíme?

  • Inzerce již od 99,- Kč na neomezeně dlouhou dobu
  • Více než 35 000 návštěvníků denně
  • Exporty inzerátů na spřátelené servery
  • Mobilní aplikace Allegro reality pro Aneroid

 

Více se dozvíte na stavebním veletrhu IBF nebo na www.bezrealitky.cz

 Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště