Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

IBF
22.-25.4. 2015

Mezinárodní stavební veletrh

HELUZ představí na IBF nový způsob zdění z broušených cihel

 

Kdo se domnívá, že na způsobu zdění se již nedá nic změnit a lepení cihel speciální zdicí pěnou je nejsnadnějším způsobem, jak je spojovat, bude překvapen. Nové pojivo, které se nemusí míchat a pro jeho nanášení nejsou potřeba žádné pomůcky, představí na stánku HELUZ společnost Maxit.

Návštěvníky expozice největšího českého výrobce cihel čeká kromě ukázek nového způsobu zdění také prezentace cihel s integrovanou izolací HELUZ Family 2in1, které bez dodatečného zateplení splňují přísné požadavky na obvodové zdivo nízkoenergetických a pasivních domů. Tyto cihly si pro stavbu rodinného domu vybrala dvojnásobná olympijská vítězka a světová rekordmanka v hodu oštěpem Bára Špotáková, která je tváří společnosti HELUZ.

Návštěvníci veletrhu se mohou dále seznámit s vývojem cihel HELUZ od první generace Plus až po zmíněnou výrobkovou řadu Family s integrovanou izolací. K vidění na stánku budou i vzorky cihelných komínů, ukázky speciálních omítek pro tepelněizolační obvodové zdivo i hliněných omítek vhodných na nepálené cihly HELUZ Nature Energy.

Expozici společnosti HELUZ najdou návštěvníci v pavilonu „P" pod číslem 183.


 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 3.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 3.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště