Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

IBF
22.-25.4. 2015

Mezinárodní stavební veletrh

Haas Fertigbau představí nový koncept Symphony

 Tak se staví dnes – individuálně, se systémem. Ano, nový koncept Symphony, které společnost Haas Fertigbau Chanovice představí jako jednu z posledních novinek na dubnovém veletrhu DSB – Dřevo a stavby Brno, dělá ze zájemce o moderní dřevostavbu rodinného domu tvůrce, který si může stvořit svůj vlastní vysněný dům při zachování všech výhod prefabrikovaných systémových konstrukcí.

 Kvalita, rychlost, záruky, certifikace, spolu se solidností, zázemím a tradicí patří k Haas Fertigbau, velké evropské značce dřevostaveb, už jaksi automaticky. Nyní se však přidává něco, co dosud typizovaným a prefabrikovaným dřevostavbám u nás i v Evropě chybělo - možnost tvořit svůj dům na míru podle vlastních představ, a přitom těžit z osvědčené kvality, pevné ceny či pevného termínu výstavby, které dobrý výrobce prefabrikované dřevostavby umí nabídnout. Ano, právě velkou míru individuálního řešení přináší koncept Symphony, který měl nedávno premiéru na německém trhu a společnost Haas Fertigbau jej představí českým zákazníkům i na veletrhu DSB – Dřevo a stavby Brno.

 Díky této novince si svůj dům můžete vytvořit jen podle vlastních potřeb, možností a vkusu. Nelíbí se vám architektonický styl, který vám nabízí většina výrobců a chcete dům pro sebe a své blízké, na který budete moci ukázat a říct: tento dům jsem pomáhal navrhovat i já? Tak potom přijďte do Brna na expozici ADMD v pavilonu P a vyzkoušejte, jaké možnosti koncept Symphony nabízí - různé varianty půdorysů, různé tvary střechy, dům jako moderní jednoduchá kostka či klasika se sedlovou střechou nebo v současnosti u architektů a spotřebitelů oblíbené domy s pultovou střechou? Pro ještě větší míru individuality a flexibility poskytuje Symphony různé designové prvky nebo fasádní komponenty, jako jsou například okna či balkony. Ty můžeme přidávat nebo ubírat podle vašich preferencí - buď pro vylepšení vzhledu domu, nebo pro váš větší životní prostor.

 Z konceptu Symphony se ostatně zrodil i nový akční rodinný dům Spring. Dům se zimní zahradou zdarma příjemně překvapí atraktivní zaváděcí cenou – v provedení na klíč zaplatí zájemce za dům o velikosti 5+1+zimní zahrada cenu 2.699.000 Kč vč. DPH. Architekti Haas Fertigbau vybrali ze stavebnice Symphony pro nový dům Spring půdorys 8,30 x 9,20 + ZZ, který ponechává i na menších pozemcích prostor pro zahradu, ale ne na úkor užitné plochy - ta má velikost až 126 m2. V rámci akční ceny obdrží zákazník kromě dispozice 5 + kk i zimní zahradu s plochou střechou a velkými prosklenými plochami. Dům Spring pamatuje také na nízkou energetickou náročnost - stěny Thermo-Protect® Premium mají součinitel prostupu tepla U pouze 0,14 W m2 / K a okna jsou osazeny izolačním trojsklem. Příznivce praktického bydlení potěší komfortní využitelnost celého podkroví.

Pokud vás nabídka rodinných domů Haas Fertigbau zaujme, můžete při návštěvě veletrhu navštívit v prostorách areálu vzorových domů Eden 3000, nacházejícího se přímo na brněnském výstavišti, i náš vzorový dům. Vždy od 10 do 18 hodin se tak můžete seznámit s kvalitou námi realizovaných staveb ve skutečném měřítku.

Další podrobnosti o nabídce dřevostaveb Haas Fertigbau Chanovice najdete na www.haas-fertigbau.cz.Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště