Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

IBF
22.-25.4. 2015

Mezinárodní stavební veletrh

CJ BLOK Sp. z o. o.-výrobní program pro stavbu celého domu od základů, s řadou komínových systémů nové generace

 

Stavba vlastního domu s pěknou zahradou a tichou terasou je touhou každé rodiny. Když budeme vědět co a kde postavit, zůstává výběr materiálů, ze kterých budeme dům budovat. Při výběru stavebních prvků pro stavbu, musíme pamatovat jak na estetické hodnoty, tak také na jejich vlastnosti a technické parametry. Takovou komplexní produktovou nabídku představuje polsko-americká firma CJ Blok, se kterou postavíme moderní a ekologický dům od základů podle nejnovějších technologií z USA a Německa.

Dům od základu: 

Solidní základ - k vytvoření kvalitních základů, místo tradičních „litých” základových pásů, nabízíme betonové  konstrukční nebo keramzitobetonové tvárnice CJ Blok. Tyto materiály se vyznačují vysokou odolností proti mrazu (hmotnostní úbytek max. 1,9%) a pevností v tlaku (10 Mpa). Hladký povrch, přesné hrany a rozměry dutých tvarovek i bloků umožňují rychlé a levné vytvoření pevných základových stěn s využitím tenkovrstvých lepicích malt.

Teplé stěny - keramzitobetonové tvarovky jsou jedním z nejzdravějších materiálů ke stavbě vnějších a vnitřních stěn domu, jak nosných tak dělicích. Výroba je výhradně z přírodních surovin - cementu, písku a keramzitu. Díky zvláštní technologii výroby získávají tyto produkty unikátní vlastnosti – součinitel tepelné vodivosti stěny λ <0,2 W/m*K, vysoký akustický standard (≥ 52dB), nízkou hmotnost při zachování vysokých pevnostních parametrů na úrovni 7,5 Mpa.  Keramzitobetonové výrobky jsou tepelně izolační, paropropustné. Vyznačují se vysokou trvanlivostí, jsou ekologické a  chemicky neutrální.  

 Lehké stropy - systému RECTOR umožňují jednoduchou montáž stropu z elementů CJ Blok. Stropní keramzitové tvárnice se vloží mezi konstrukční nosníky a zalijí tenkou vrstvou lehkého betonu. Tímto způsobem vytvoříme lehký, pevný žebrový strop. Stropní keramzitové tvárnice CJ Blok včetně stropního nosníku jsou určeny k bytové i  průmyslové výstavbě.

Bezpečný komín - komínové systémy CJ Blok je možné použít k odvodu spalin z topných zařízení s otevřenou spalovací komorou (tuhá paliva, plyn, kapalná paliva) i s uzavřenou spalovací komorou (plyn a kotle 3. až 5. emisní třídy na tuhá paliva) a tím se stává univerzálním komínovým systémem. V roce 2012 si firma CJ Blok vytýčila cíl  technologicko-vývojových prací na zlepšení technických parametrů komínových plášťů. V roce 2013 byl jako dílčí  výsledek vývojových prací uveden na trh komínový systém první generace SKC-C (suchý provoz) a SKC-M (mokrý provoz). Komínový plášť je vyrobený z keramzitobetonových tvárnic, které se vyznačují velmi nízkou hmotností  a vysokou tepelnou izolací, zatímco vnitřní vrstvu tvoří kyselinovzdorné keramické vložky a minerální izolace. Komínové tvárnice CJ Blok mají velmi dobré technické parametry -vysoká odolnost proti požáru LA 90 (EI 90) a vzdálenost od hořlavých materiálů byla snížena z 50 mm na 20 mm. V komínových tvárnicích první generace je tepelný odpor na úrovni R29 (součinitel tepelné vodivosti λ=0,17 W/m*K).

Další vývoj přinesl novou produktovou řadu komínových plášťů, kterou uvádíme na trh v roce 2015. Komínový systém druhé generace s použitím nového pláště je bez minerální izolace, uvnitř je pouze kyselinovzdorná  keramická vložka. Tím jsme vytvořili alternativu ke komínu s izolací z minerální vlny. Tepelný odpor nového pláště  vzrostl na R39 (součinitel tepelné vodivosti λ=0,08 W/m*K), zatímco pevnostní parametry byly zachovány.

 Moderní fasáda - alternativou k tradičním akrylátovým fasádám je fasádní cihla vyrobená z lehkého betonu. Ekologické fasádní produkty, vyrobené na základě přírodních surovin jsou zdravým, paropropustným a chemicky neutrálním materiálem pro dokončení vnějších a vnitřních stěn.

Záruka kvality - trvalá spolupráce s polskými a českými výzkumnými pracovišti zajišťuje prodej výrobků, jejichž technické parametry jsou shodné s platnými normami a standardy v EU. Zárukou kvality výrobků CJ Blok jsou získané certifikáty WE ZKP, ISO:9001, CQS a IQNet.

 S našimi výrobky, především s komínovými systémy Vás seznámíme na našem stánku č. 103 v pavilonu P na stavebním veletrhu IBF.

  


 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště