Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

IBF
23.-26.4. 2014

Mezinárodní stavební veletrh

TTK CZ s.r.o.: Tradiční český výrobce dřevěných oken

 

Na Stavebním veletrhu IBF 2014 budeme prezentovat svoji novinku pro letošní rok – nejmodernější typ dřevohliníkového okna TTK Triplex plus. Toto jedinečné dřevohliníkové okno disponuje vysoce izolačním trojsklem s vynikajícími tepelně izolačními, protihlukovými vlastnostmi a proti sluneční ochranou.

Hlavním výrobním artiklem společnosti TTK CZ s.r.o. jsou ale především typická dřevěná a dřevohliníková eurookna, která si svojí kvalitou zpracování, vynikajícími termoizolačními i akustickými vlastnostmi a především přijatelnou cenou získala přízeň nejen u české klientely. Eurookna TTK CZ jsou oblíbená taktéž v zahraničí, kde má společnost vybudovanou síť obchodních míst.

Dřevěná eurookna vyrábí společnost TTK CZ s.r.o. v šesti variantách provedení a díky tomu si každý zákazník vybere ten pravý typ eurookna s potřebnými vlastnostmi. U klientů nejoblíbenější a nejdostupnější variantu dřevěného okna – TTK Klasik doplňují i netradiční, avšak velice efektní eurookna TTK Rustikal, která skvěle doplňují historické stavby, a také nostalgii navozující TTK špaletová okna, která jsou vhodná do starší městské zástavby.

Od roku 1992 je společnost TTK CZ s.r.o. vyhledávaným, ryze českým výrobcem a dodavatelem tradičních dřevěných, dřevohliníkových oken a vchodových dveří. Po stále se zvyšující poptávce po kvalitních oknech a doplňcích k nim se společnost zaměřila také na výrobu dřevěných okenic a posuvných skládacích stěn.

Vizí společnosti TTK CZ s.r.o. je nabídnout svým zákazníkům jedinečné, kvalitně zpracované výrobky, které budou ekonomicky přijatelné a budou splňovat náročné požadavky na dlouhou životnost a funkčnost každého výrobku.

TTK CZ s.r.o.
Dolní Čermná 12
561 53 Dolní Čermná
www.eurooknattk.cz
info@ttkcz.eu
tel: +420 465 393 246

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště