Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

IBF
23.-26.4. 2014

Mezinárodní stavební veletrh

ORGATEX-NÁCHOD s. r. o.

 

Naše společnost pojímá problematiku hluku v širším záběru. Jsme schopni nabízenými materiály pokrýt Vaše požadavky nejen na útlum hluku budov, strojů, dopravních prostředků, průmyslových provozů, okolí silničních komunikací a železničních tratí, ale i požadavky na zlepšení vnitřní akustiky prostor náročných na mechanickou odolnost, vlhkost, hygienu, estetiku. Problémy s hlukem či špatnou prostorovou akustikou řešíme komplexně od analýzy vstupních údajů, přes návrh řešení, až po dodávku širokého spektra akustických systémů a materiálů. Dle požadavků zákazníka provádíme montáž, včetně souvisejících stavebních prací.

Jako firma s dlouholetou tradicí nabízíme svým zákazníkům široké spektrum služeb v oblasti projektování všech druhů pozemních staveb, inženýrské činnosti a dodávek staveb.

Víceúčelovým materiálem, jehož jsme výhradním dodavatelem pro ČR a SR, je švédský sendvičový panel ISOLAMIN. Jeho využití je velmi široké pro jeho vzduchotěsné a pevné spoje. Použití panelů ISOLAMIN je převážně pro protihlukové kryty, bariéry, akustické zábrany, akustické obložení, průmyslové kanceláře, čisté a hygienické místnosti, vzduchotechnické místnosti a vzduchotechniku a pro potlačení hluku všeobecně. Ale také jako protipožární stěny a jako panely pro kabiny a šachty výtahů.Vynikající akustiku v interiéru zajistí aplikace slovenských materiálů Obifon. Se svojí širokou škálou povrchových úprav a estetickým zpracováním pomáhá dotvořit výraz interiéru a spolu s akustickými vlastnostmi vytváří ideální interiérový prvek.

Na veletrhu IBF 2014 se návštěvníci mohou těšit na ukázku našich materiálů, mezi kterými rádi pomůžeme vybrat ten nejvhodnější pro každý individuální problém. Kromě širokého spektra stávajících produktů bychom rádi představili i několik nových povrchových úprav.Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště