Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-26.4. 2014

Mezinárodní stavební veletrh

ALTOtec, s.r.o.: Novinka na českém trhu – montovaný fasádní obklad Standard

 

Firma ALTOtec, s.r.o. je významný a dlouholetý prodejce specifických stavebních prvků, především systémů odvětrávaných fasád, terasových systémů, podbití střech ať už jsou to plastové palubky či podbití typu Siding.

Zákazníkům nabízíme nejen prodej materiálů, ale i odbornou montáž s dodržením všech technologických postupů v rámci certifikace.

Na stavebním veletrhu IBF 2014 budeme prezentovat v zastoupení tři významné výrobce.

Inoutic / Deceuninck - belgický výrobce fasádních systémů a WPC teras.
Vinylit - německý výrobce odvětrávaných fasád.
Gamrat - polský výrobce plastových okapů a podbití střech.

Spojená expozice těchto tří gigantických výrobních firem pod záštitou prodejce ALTOtec, s.r.o. bude excelentní ukázkou nabídky těchto firem pro český trh.

Expozice nabídne NOVINKU NA ČESKÉM TRHU!!!montovaný fasádní obklad Standard – tento obklad uvidíte v ploše na části expozice a dále také nové WPC terasové desky prezentované přímo v terase naší expozice od belgického výrobce, firmy Deceuninck.

Dále fasády od německého výrobce firmy Vinylit mající tradici již přes 40 let výroby, nejoblíbenější odvětrávané fasády vinyTherm a vinyStone budou k vidění v plochách se zateplením a odvětrávacím systémem.

K vidění bude také systém plastových okapů Magnat, PVC Standard a podbití střech od polského výrobce firmy Gamrat, vyznačující se velmi vysokou kvalitou a životností, od tohoto výrobce bude prezentován i systém obkladů na podbití střech s laminátovým povrchem ve věrohodné imitaci dřevodekoru.

Expozice bude umístěna v pavilonu P – číslo stánku 079.

ALTOtec, s.r.o.
Hudcova 533/78c, Brno 621 00
tel.: 539 012 730
www.stavebni-prvky.cz

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště