Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-26.4. 2014

Mezinárodní stavební veletrh

ASSEMBLY UNIT s.r.o.: Flexibilní kamenné obklady

 

Společnost ASSEMBLY UNIT s.r.o. vznikla v únoru 2011. Transformovali jsme se z fyzické podnikatelské osoby, která prováděla stavební a obchodní činnost od roku 1999, na společnost s ručením omezeným. Rozšířili jsme služby a to o internetový e-shop se specializací na flexibilní ohebné kamenné obklady. 1.5.2013 jsme otevřeli první kamenný obchod a showroom s flexibilními kamennými obklady v České republice. Jsme jediná specializovaná prodejna v Evropě s tímto výrobkem obkladů. Připravili jsme pro všechny zákazníky speciální webové stránky www.flexibilniobklady.cz, kde se zákazníci můžou dozvědět veškeré podrobnosti o tomto produktu. Nabízíme flexibilní kamenné obklady v základních 70 odstínech a v 11 tvarech tj. 770 možných provedení, tuto nabídku máme jako jediní na světě. Tyto obklady jsme začali vyvážet do zahraničí – Kanada, USA.

Proměňte svůj exteriér či interiér domu nebo bytu v útulný domov.

Zdá se vám vaše fasáda nebo interiér popřípadě krb poněkud nudný, zastaralý a okoukaný? Rádi byste něco změnili a vylepšili? Pokud chcete inovativní změnu pojmout originálně a stylově, neomezujte se jen na novou výmalbu či dlažbu a klasické tapety. Uplatnění najdou tyto ohebné kamenné obklady (flexi obklady) na mnoha venkovních a vnitřních plochách např. zateplení, omítky, soklíky, sloupy, komíny uvnitř i vně, oblouky, krby ale i barové pulty. Je možné s nimi obložit i dřevěné plochy jako jsou OSB desky, dřevotříska a jiné materiály sádrokarton, staré kachličky, kov, plech, plast. Nabízíme vám obklady stěn, tvaru skály, kamene, haklíku, pásků, čtverců nebo cihly ve třech provedeních jako okrasná cihla, bouraná cihla, ale i jako stará cihla. Tyto flexibilní obklady, které jsou věrnou imitací přírodního kamene a vypadají velice věrohodně. Jedná se o přírodní obklad, vyrobený z drceného mramoru a štěrků, jsou cenově dostupnější a mají nižší celkovou váhu než klasické obklady. Navíc aplikace lepení je tak jednoduchá že ji zvládne i úplný laik obkladač.

Flexibilní kamenné obklady se používají hlavně na fasády domů. Obkladové tvary flexibilních obkladů se používají jako obklady pro finální úpravu povrchu stavby.  Obkladové pásky se přilepují flexibilním lepidlem na připravený podklad (omítka, zateplovací systémy, sádrokarton, OSB desky, beton, zdivo atd.). Jak všichni asi víme, fasáda plní několik funkcí a to, ochrannou, zateplovací a estetickou. Obklady na fasády mohou plnit funkce téměř identické, ovšem i některé jiné, které by nás ani nenapadly. Základní funkcí může být určitě estetická změna a odlišnost fasády. Lze si tak vytvořit libovolný vzor, specifické ornamenty nebo jedinečný design, který udělá z vašeho domu unikátní objekt. Samotné nalepení těchto ohebných obkladů na fasádu může například vytvořit iluzi kamenného domu. Mimo estetické funkce plní obklady i specifické a konkrétní požadavky související a řešící určitý problém. Může to být levné a dostatečné řešení například stavebních nedokonalostí na domě. Obklady domů ale mohou řešit i funkce fasády. Tedy v určitých místech, kde je fasáda nadměrně zatěžována povětrnostními vlivy, lze vytvořit účinnou obranu. Atraktivní vzhled spolu s dokonalým vyřešením detailů, snadná a rychlá aplikace lepení, záruka výrobce, řadí tyto flexibilní obklady na špici mezi kamennými obklady na fasádu v podobě soklu, mozaiky, popř. obložení celého domu. Pro svou pružnost jsou velice vhodné na jakékoli plochy v domě i bytě. Proměňte svůj domov díky naším flexibilním obkladům na zajímavé stěny v interiéru, ať už je použijete celoplošně nebo jen jako zajímavý detail.

Obklady krbů či stěn z ohebných obkladů, flexi obkladů, vám zaručují originální vzhled z přírodního a ekologického materiálu. Krby jsou v současné době opět oblíbené zejména v interiérech novostaveb. Obložení krbů flexibilním obkladem, je vhodné z hlediska mechanických vlastností materiálu a jeho vysoké estetické kvality. Tyto obklady na krby nabízí použití jak na malých, tak i na velkých plochách, kde může vyniknout jeho jedinečná kresba, struktura a barevnost. Obklady v interiéru splňují především estetický efekt, který vám pomůže vykouzlit krásný a útulný domov. Vzhledem ke skutečnosti, že každý díl již namíchaných ohebných obkladů je neopakovatelný, získáváte originální interiérový prvek. Tento náš flexibilní obklad je v těchto případech možné kombinovat se dřevem nebo skleněnými či kovovými prvky. Obložení krbu může být v interiéru pojato jako výrazný dekorativní prvek nebo se naopak ladí do celkové barevné kompozice, obložení krbu a stěn tón v tónu. Ze stejného provedení vybraných obkladů lze obložit i další prvky pro obložení krbů, polic, říms, okolní dekorační zídky nebo police, které například zakrývají připravené dřevo na zátop.

Chytré nápady někdy bývají neuvěřitelně jednoduché. Stačí pár ohebných obkladů, flexi obkladů a vzhled vaší jednobarevné fasády, stěny, krbu a tím celé místnosti se změní k nepoznání.

flexibilní kamenné obklady jsou vyráběny ze surovin nejvyšší kvality, jsou vyrobeny z drceného mramoru a přírodního křemičitého písku, ₪ elegantní vzhled zdiva v 70 barevných provedeních, tvoří ucelený systém s příslušenstvím pro všechny stavební detaily, 95 % materiálu použitého pro jejich výrobu tvoří přírodní materiály,  umožňují funkční odvětrání vlhkosti z konstrukce pod obkladem, po nalepení vytvoří s lepidlem kompaktní jednotku odolnou proti oděru a proražení, stálobarevné, mrazuvzdorné, odolné proti mechanickému poškození,  odolné proti vlhkosti a nepříznivým klimatickým vlivům, snadno čistitelné vodou,  dlouhá životnost bez nároků na údržbu, stále stejný perfektní vzhled,  jednoduchá a rychlá instalace i pro nezkušené,  obklad je před nalepením ohebný dá se stříhat nůžkami a drží na každém pevném podkladu,  ideální řešení pro obklady soklového zdiva u novostaveb i rekonstrukcí,  kompletní řešení stylové fasády objektu se zateplením i bez zateplení,  sanace vlhkých zděných konstrukcí s účinným odvětráním vlhkosti,  efektní obložení zdiva drobných staveb, zahradních domků, garáží aj,  ve výstavnictví umožní velmi rychle a opakovaně vytvořit působivé detaily,  v interiérech restaurací, obchodů nebo kanceláří vytvoří neopakovatelnou atmosféru,  díky vynikajícím vlastnostem se tento ekologicky neškodný materiál může použít téměř všude.již mnoho spokojených zákazníků,každé nalepení obkladů je vždy originál, garance přikoupení stejných obkladů i po 10 letech a po kuse.

http://www.flexibilniobklady.cz

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
21. - 24.4. 2021


MOBITEX
21. - 24.4. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště