Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

IBF
23.-26.4. 2014

Mezinárodní stavební veletrh

JAMI poskytuje obchodní, servisní i poradenské služby v oblasti stavebnictví a strojírenství

 

Společnost JAMI s.r.o. začala svoji aktivní činnost v roce 1990. Firma JAMI poskytuje obchodní, servisní i poradenské služby v oblasti stavebnictví a strojírenství. Za 24 let působení na českém a slovenském trhu má hodně spokojených zákazníků, kteří využívají technologie na zpracování betonářských ocelí, stroje a zařízení na výrobu betonářských výrobků a prefabrikátů. Věříme, že i vy rozšíříte rodinu spokojených uživatelů technologií, které firma JAMI distribuuje na českém a slovenském trhu.

Pokud potřebujete radu a pomoc v těchto oblastech, jste u nás na správné adrese.

 • ve zpracování betonářské oceli zastupujeme tyto společnosti: PEDAX, HAMBI, EDILGRAPPA
 • ve zpracování betonu zastupujeme tyto společnosti: HESS GROUP, ELEMATIC OY AB
 • ve zpracování profilové oceli zastupujeme tyto společnosti: PEDDINGHAUS, PAM, SCHUBERT, EXNER-PRESSEN.

 


I letos bychom Vám rádi v rámci mezinárodního stavebního veletrhu IBF 2014 představili jeden z nejnovějších a nejmodernějších třmínkovacích automatů firmy PEDAX – TWINMASTER 16 X + model 092.

Stroj je určen pro automatizované zpracování betonářské oceli ve svitcích o průměrech od 5 – 16 mm v případě jednoho drátu; 5 – 12 mm v případě dvou drátů. Nejnovější servo-technologie od špičkové firmy Bosch-Rexroth garantuje rychlý posuv materiálu a vysokou rychlost ohybu. To vše při dosahování vysokých přesností a bezodpadové technologii zpracování svitkové oceli. Třmínkovací automat je standardně vybaven servopohonem, automatickým nastavováním rovnaček včetně joysticků a pomocného náhonu. Standardním vybavením stroje může být automatický výměník drátu anebo zařízení na 3D ohyby. Ke stroji je možné dodat další bohaté příslušenství:

 • odběrné zařízení na rovné pruty v různých délkách a provedeních
 • naviják na přitahování drátu
 • rovnací pistole
 • oplocení odvíjecích stojanů
 • vrchní části odvíjecích stojanů

Rádi Vás přivítáme na našem stánku na volné ploše F, kde Vám stroj předvede náš servisní tým.


Firma ELEMATIC OY AB Toijala Finsko, by Vám ráda představila inovovanou řadu tvarovacích strojů pro předpjaté stropy, EXTRUDER S5 – 1.200. Tvarovací stroje jsou vybavené osvědčeným systémem zhutnění betonu, systémem „Shear compaction“.   Stroje jsou koncipované tak, aby byla usnadněná denní údržba a přestavba na jinou výšku stropů. Tvarovací stroje umožňují výrobu předpjatých stropů výšky od 150 mm do 500 mm.  Řada S5-1.200 umožňuje výrobu stropů pro výšky 200 a 265 mm s tvarováním otvorů, které umožní vyrobit strop s vyšší protipožární odolností. Pro výšku stropů 300 až 500 mm je možné vyrábět stropy se čtyřmi anebo pěti dutinami.

Nejnovější vývoj v oblasti výroby předpjatých dutinových stropů představuje universální stroj MODIFIER E9 – 1200 m. Tento stroj v sobě zahrnuje více následujících činností:

 • vytvarování prostupů nebo zahloubení v dutinovém předpjatém panelu
 • nakreslení čar pro pilu na místě dělení panelů
 • vrtání odvodňovacích otvorů v dutinách předpjatého stropu

Všechny tyto činnosti lze naprogramovat při přípravě výroby. Software stroje umožňuje stahování dat z CAD systému přímo do ovládání stroje. To znamená, že obsluha jen nastaví stroji dráhu, zadá do ovládání číslo dráhy a stroj provede všechny výše uvedené činnosti automaticky na základě údajů převzatých z CAD systému přípravy výroby.


Firma HESS Maschinenfabrik, Burbach - Wahlbach, od tohoto roku člen skupiny výrobců technologií pro výrobu betonářského zboží TOP WERKE, Vám ráda představí linku na zušlechťování povrchů, typ TUMBLE MASTER.  Linka patří do skupiny strojů, které zabezpečují umělé stárnutí výrobků.

Její konstrukce je modulární a umožňuje semi automatický provoz v prostorách mimo výrobní linky anebo plně automatický provoz, který umožní zařízení integrovat do suché strany výrobní linky. Linka má následující základní technické parametry:

 • Na lince je umožněno individuální nastavení podle požadavků, které se kladou na zušlechťovanou plochu.
 • Plně automatické nastavení na rozličné formáty dlažby.
 • Zůstává zachované rozložení dlažby tak, jak je zadané ve formě.
 • Pokud je ve formě uložení pro strojové ukládání, toto zůstává zachované.
 • Linka produkuje minimum prachu, zařízení, které opracovává plochu, vykazuje minimum opotřebení.

Linka tohoto typu je již úspěšně v provozu v České republice.

Poslední a nejnovější typ vibrolisu je MULTIMAT RH 1.400-3A.

Vibrolis je dalším vývojovým nástupcem osvědčeného vibrolisu MULTIMAT RH 1.000, který v několika provedeních slouží spolehlivě zákazníkům v České a Slovenské republice. Ve vibrolisu jsou zahrnuty následující osvědčené stavební prvky:

 • mechanická synchronizace dvou vibrátorů
 • pohon vibrátorů výkonnými servomotory, které umožňují nastavit rozdílnou frekvenci vibrace pro před - mezi a hlavní vibraci
 • uložení hřídelů vibrátorů v olejové lázni, což zvyšuje živostnost ložisek vibrátorů
 • velikost výrobní palety může být od 950 x 1.400 mm až 1.100 x 1.400 mm

Ve vybavení vibrolisu jsou i jiné přednosti, jako měření stavu betonu v plnících vozíkách laserem, modem pro dálkovou správu údajů atd.Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště