Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-26.4. 2014

Mezinárodní stavební veletrh

DEMPOL-ECO je výrobcem skupiny chemických přípravků s obchodním názvem FLOKOR

 

Firma DEMPOL-ECO působí na polském a evropském trhu již 20 let. Jsme přední firmou v oboru ochrany životního prostředí v oblasti technologie vody. Věnujeme se technice a technologii chemické úpravy vody a čištění odpadních vod.

Rozvoj firmy je úzce spojen s aktivním zaváděním moderních metod v oblasti čištění odpadních vod a koagulace vody.

DEMPOL-ECO je výrobcem skupiny chemických přípravků s obchodním názvem FLOKOR. Jedná se o specifickou a unikátní skupinu hlinitých koagulačních přípravků, které jsou řazeny mezi přípravky tzv. „NOVÉ GENERACE“ a představují průlom v trading chápání koagulačního procesu, jak u pitných tak odpadních vod.

KOAGULANTY FLOKOR

Přípravky FLOKOR jsou zařazeny do skupiny chemických sloučenin s chemickým názvem chlorid-hydroxid hlinitý (chlorid-pentahydroxid dihlinitý, CAS 12042-91-0) a polychlorid-síran hlinitý (chlorid-hydroxid-síran hlinitý, CAS 39290-78-3). Skupinu koagulantů FLOKOR definujeme (s ohledem na složení, stavbu a vlastnosti) označením částečně hydrolyzované koagulanty. Základním prvkem, který odlišuje koagulanty částečně hydrolyzované od tradičních koagulačních činidel, je přítomnost hliníku ve formě polymerů s vázanými skupinami OH.

ÚPRAVA VODY A CHEMICKÉ ČIŠTĚNÍ ODPADNÍCH VOD

Přípravky FLOKOR jsou používány v procesech čištění průmyslových a komunálních odpadních vod, v procesech úpravy pitné vody, při úpravě bazénových vod a při úpravě vody pro energetiku.

Technologie, založené na využití vysoce neutralizovaných polymerů FLOKOR, jsou finančně výhodné jak s ohledem na dosahované výsledky (očekávaná účinnost separace nečistot), tak i s ohledem na ekonomické požadavky. Je potřeba zmínit, že dochází ke snížení objemu kalů po koagulaci, což nezanedbatelně ovlivňuje ekonomiku hospodaření s kaly. Dochází rovněž ke snížení nákladů na dopravu i skladování koagulantů a následně i ke snížení nákladů na energie a potřebu práce při realizaci používaných technologií.

INŽENÝRSKO-TECHNICKÉ PORADENSTVÍ

Laboratoř vody a čištění odpadních vod poskytuje kompletní analýzu parametrů plánovaného procesu úpravy vody a čištění odpadních vod. Začíná výběrem technologie, poté konkrétního přípravku a následuje optimalizace procesu úpravy či čištění. Údaje, týkající se odpadních vod jsou v mnoha případech nekompletní a nezaručují tedy, že složení odpadních vod je dostatečně definováno, což je zcela nezbytné pro návrh správ-ného procesu a určení optimální kapacity zařízení. Pro získání podrobach informací, týkajících se složení odpadních vod a jejich vhodnosti pro jednotlivé předpokládané procesy, nabízíme provedení zkoušek fyzikálně-chemického čištění v Laboratoři vody a čištění odpadních vod.

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych
DEMPOL-ECO
ul. Składowa 9, 45-125 Opole, Polsko
tel: +48 77 406 60 60
fax: +48 77 406 60 66
biuro@dempol.com.pl
www.dempol.com.pl/cz

 

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
21. - 24.4. 2021


MOBITEX
21. - 24.4. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště