Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

IBF
23.-26.4. 2014

Mezinárodní stavební veletrh

ART Bazény s.r.o. – keramické kompozitní bazény

 

Rodinná firma ART Bazény působí na trhu s bazény od roku 1994. Zabýváme se prodejem a montáží luxusních keramických kompozitních bazénů. Našim cílem jsou kvalitní bazény a individuální přístup k zákazníkovi. Tím si držíme své pevné místo na trhu a spokojení zákazníci jsou naší nejlepší reklamou.

V roce 2013 jsme dokončili největší bazénový showroom v Nebovidech u Brna. Můžete si u nás prohlédnout námi dodávané bazény, technologie, zastřešení aj. Přijďte se inspirovat, jak to u Vás může vypadat.

Kompozitní keramické bazény ART POOLS jsou moderní a luxusní bazény určené i pro nejnáročnější klientelu. Bazény vynikají svými nádhernými 3D povrchy, detailním zpracováním, jednoduchou montáží. Konstrukce bazénu složená ze 7 unikátních vrstev nám dovoluje poskytnout na konstrukci bazénu mimořádnou záruku 20 let.

V letošním roce budeme na veletrhu IBF vystavovat nejprodávanější keramický kompozitní bazén BALI 650. Tento jedinečný bazén má několik plus. Využíváte celou délku bazénu pro plavání a zároveň integrovaná lavice poskytuje prostor pro relaxaci. Další výhodou je, že se dá instalovat do prostor, kde není moc místa. Pro svoje rozměry 6,5 x 3,8 x 1,5 m se stane středobodem Vaší rodiny. K bazénu lze nainstalovat všechny dostupné technologie vč. solonizace, protiproudu, osvětlení aj.

Připravili jsme si pro Vás speciální výstavní akce a vystavený vzor si bude možné si koupit za akční cenu. Kromě výše uvedeného bazénu si můžete vybrat z dalších deseti typových bazénů. Novinkou pro letošní rok je samonosný bazén RIO 450 a AMAZON 1000. Všechny naše bazény si můžete prohlédnou na stránkách www.moderni-bazeny.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště