Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
26.-29.2. 2020

Stavební veletrh Brno

Zkuste vypáčit okno FenStar! Budete-li úspěšní, získáte 5 000 korun

 

Firma FenStar nabízí svým zákazníkům širokou paletu výrobků, která zahrnuje okna a dveře ze 3 až 7 komorových profilů. Svými technickými vlastnostmi splňují celou škálu požadavků, počínaje pro účely rekonstrukcí objektů až po ty nejnáročnější u nízkoenergetických budov. Svými vlastnostmi výrobky splňují ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, bezpečnost a design. Díky vlastnímu ohýbacímu stroji nabízí téměř neomezené tvarové možnosti perfektní kvality. V jejich nabídce najdete široký vzorník barev a dekorů dřeva - 36 dekorů a 1296 kombinací.

Foto: Archiv FenStar

Svým zákazníkům FenStar poskytuje komplexní služby včetně poradenství, montáže nových a demontáže původních oken, příslušenství, záruční a pozáruční servis.

Domov je místem bezpečí pro vás i vaše nejbližší. Protože ve více jak 80 % případů dochází k vloupání přes okna či terasové dveře, je důležité na bezpečnost myslet již při budování či rekonstrukci vašeho obydlí. Nepodceňujte tedy zabezpečení a vyberte si okna FenStar.

Společnost FenStar pro vás připravila speciální akci pro okna v bezpečnostní třídě RC1N ve standardu. Navštivte stánek FenStar č.15 v pavilonu P, kde budete mít možnost osobně se přesvědčit o funkčnosti těchto bezpečnostních prvků při moderovaném páčení oken. To bude probíhat každý den veletrhu ve 13.00 a 16.00 hodin. Navíc vás čeká odměna 5 000 Kč v případě, že se vám v daném limitu podaří okno vypáčit.

Datum: 14.2.2019 10:32:00

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021


MOBITEX
17. - 20.2. 2021


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště