Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Zkroťte výdaje za elektřinu a plyn. Poradíme vám u E.ON stánku

 

Prozradíme vám, jak můžete ušetřit díky energii ze slunce. Představíme vám svou novinku z loňského roku – Virtuální baterii. Uvažujete o vlastní solární elektrárně? S naší Virtuální baterií si vyrobenou elektřinu, kterou nestihnete spotřebovat, můžete uložit na později. Tuto energii pak využijete, až budete chtít. Třeba přes noc nebo během zimy. Díky tomuto virtuálnímu úložišti si zvýšíte návratnost počáteční investice do fotovoltaiky. Peníze, které jste zaplatili za solární systém, se vám tak vrátí rychleji, a navíc ušetříte za energii ze sítě.

Kromě toho se s našimi odborníky na stánku můžete pobavit o tom, jak využít dotaci na pořízení nového kotle nebo tepelného čerpadla. Poradíme vám s výběrem toho správného řešení a všechno související papírování vyřídíme za vás, abyste s ním neměli starosti.

Klidně se u nás jen zastavte pro tipy, jak ušetřit za elektřinu a plyn.

Naši odborníci vám budou k dispozici každý den u stánku č.127 v hale P. Pokud byste se za námi rádi stavili jindy než na veletrhu, vyberte si obchodní místo, na které to budete mít nejblíž. Jejich seznam najdete na webu eon.cz/obchodni-mista.

Těšíme se na vás!
Váš E.ON

O nás

Jsme mezinárodní energetická společnost s hlavním sídlem v Německu, která od roku 1998 dodává svým zákazníkům elektřinu a plyn i v České republice. A nabízíme i jiné produkty a služby, jako je třeba moderní fotovoltaika.

Nesnažíme se získávat a držet u sebe zákazníky pomocí nesrozumitelných smluv a právnických kliček. Všechno jim rádi vysvětlujeme, aby věděli, co podepisují a co je u nás čeká. Chceme s nimi mít dobré vztahy a usnadnit jim život.

Datum: 11.2.2019 9:47:00

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021


MOBITEX
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště