Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
26.-29.2. 2020

Stavební veletrh Brno

Designové dveře PRÜM spolu se značkovým nábytkem Hülsta navodí pocit útulnosti a pohodlí

 

W a Weinzettl s.r.o. je již 25 let výhradním dovozcem interiérových dveří prestižní německé značky PRÜM pro Českou i Slovenskou republiku.

Interiérové dveře PRÜM v sobě snoubí krásné provedení, které ocení i nároční klienti s citem pro design, precizní zpracování, kvalitní materiály, dlouhou životnost a spolehlivost za rozumnou cenu.

V showroomu v Brně H-parku na adrese Heršpická 1009/11c najdete kromě interiérových dveří také podlahy té nejvyšší kvality a nově také značkový nábytek Hülsta. Hülsta je německý nábytek vysoké kvality pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Dveřní hrana Premiumkante bojuje o Zlatou medaili

Na stánku společnosti W a Weinzettl č. 001 v pavilonu P na Stavebním veletrhu Brno najdete novinky interiérových dveří PRÜM včetně exkluzivních povrchů Karo s inovativní hranou Premiumkante a novou modelovou řadu bílých dveří - PRIMO. Produkt Premiumkante společnost nominovala do soutěže o Zlatou medaili Stavebního veletrhu.

Jedinečnost spočívá již v samotné výrobě této hrany. Použitím horkovzdušné technologie AIRTEC je vyrobena nová ABS hrana Premiumkante tloušťky 2mm bez nutnosti použití tavného lepidla. „Díky nové hraně, která je ve stejném dekoru a struktuře jako povrch dveří vzniká bezespárové napojení povrchu dveřního křídla s hranou křídla. Takto vyrobená nová hrana je velmi odolná a elegantní na pohled. Tuto jedinečnost ocení zejména zákazníci na světlých dekorech dveří,“ vysvětlila Ilona Douchová z marketingu firmy W a Weinzettl. Design dveří totiž není narušen „černou linkou“ z ulpívajících nečistot, tak jako u běžných ABS hran a technologií používajících tavná lepidla.

„Vzhledem k tomu, že výroba linky s touto technologií je jak časově, tak finančně velmi náročná, bude PRÜM minimálně po dobu 2 let jediným výrobcem této hrany v oboru interiérových dveří,“ poznamenala Douchová.

A jaké jsou výhody Premiumkante?

  • Vysoká odolnost proti mechanickému poškození
  • Velmi elegantní na pohled – malý rádius na hraně dveří i na zárubni
  • Odolnost vůči znečištění
  • Vysoká odolnost pro UV záření a odolnost proti působení světla – žádné zažloutnutí hrany ani po letech
  • Výrazně vyšší odolnost vůči vodě a vodní páře – má vliv na velmi dlouhou životnost dveří
  • Snadná údržba
  • Velmi bezpečné provedení – malý rádius na hraně dveří  - snížené riziko zranění (splňuje bezpečnostní požadavky normy DIN EN 527-2)
  • Dveře a zárubně PRÜM navíc disponují certifikátem zdravotní nezávadnosti LGA a certifikáty PEFC a FSC.

Skvělý nábytek Hülsta

Expozice na brněnském Stavebním veletrhu bude doplněna o německý značkový nábytek Hülsta, který spolu s německými dveřmi PRÜM ve vašem domově navodí pocit útulnosti, pohodlí a výjimečnosti. Z nábytku Hülsta se můžete těšit na různé typy značkových židlí s odlišnými podnožemi, na sedačku Hülsta sofa, postel z modelové řady Gentis nebo třeba jídelní stůl.

 

Datum: 1.3.2019 10:01:00

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


MOBITEX
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště