Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
2.-4.3. 2023

Stavební veletrh Brno

Ploty MAX


Bezúdržbové ploty na celý život

Řešíte nové oplocení svého pozemku a požadujete moderní design, bezúdržbovost a dokonalou povrchovou úpravu? Představujeme bezúdržbové plotové systémy PLOTYMAX.cz, které jsou výjimečné svým zpracováním, originálním vzhledem, ale i příznivou pořizovací cenou.Při výrobě plotů PLOTYMAX.cz jsou používány nejnovější technologie. Velký důraz je přitom kladen na povrchovou úpravu, která nabízí trvalý, neměnící se a atraktivní vzhled nového oplocení. Největší předností je pak kromě dokonalé povrchové úpravy bez potřeby jakékoli další údržby také originální provedení včetně detailů a moderní design. PLOTYMAX.cz si lze objednat okenicové, kovové, kované, gabionové, laserem vypalované a v provedení DELUXE. Společnost Vratový H-servis s.r.o. dále nabízí bezúdržbová zábradlí balkónů, lodžií a teras, schodišťová zábradlí, moderní pergoly s posuvnou střechou a garážová a průmyslová vrata.

Okenicové ploty

Okenicové ploty představují trend novodobé architektury. Reagují na potřeby a požadavky zákazníků a získávají si popularitu pro svůj originální styl. Ideálně zapadnou do současné architektury, přičemž dokonale chrání majitele nemovitostí před okolními vlivy a zajišťují ochranu jejich soukromí. U okenicových plotů je využita speciální povrchová úprava ALUZINEK, což je slitina hliníku a zinku, která má vyšší odolnost oproti pouhému zinkování. Rámové konstrukce jsou pak zinkovány žárově.

Ploty DELUXE

Moderní styl a čistá linie plotů DELUXE zdůrazňují jedinečný a neopakovatelný charakter plotu. Lehkost designu a široký výběr barev reflektují na rozdílné architektonické styly. Tyto ploty zdůrazňují jedinečný výraz každé nemovitosti. Jedinečné jsou též svým originálním technologickým zpracováním a výrobními postupy.

Kovové bezúdržbové ploty

Moderní styl kovových plotů zdůrazňuje jedinečný a neopakovatelný charakter oplocení. Lehkost designu a široký výběr barev umožňují využití těchto plotů u starších i nových staveb. Technické možnosti modelů kovových plotů KP 82, KP 64 a KP 25 pomohou oplotit novostavby i zrekonstruovat stávající oplocení.

Plotový systém PLOTYMAX.cz

Originální plotový systém PLAOTYMAX.cz je navržen v moderním designu podle nejnovějších trendů na trhu s oplocením. Výrobce klade velký důraz na eleganci, moderní vzhled a kvalitu za bezkonkurenčně nízkou cenu v porovnání s jinými bezúdržbovými plotovými systémy. Systém využívá špičkovou technologii tvarování oceli za studena, čímž je zamezeno vzniku potenciálních míst pro rozvoj koroze. Tento plotový systém lze využít jako nové oplocení i při rekonstrukcích stávajících plotů. Povrchově je kov ošetřen žárovým zinkem a práškovou barvou, což zajišťuje ochranu na desítky let. Za cenu již od 990 Kč/m2 získáte originální plot, který vás přežije.

Moderní zábradlí balkónů a teras

Design terasových a balkónových výplní je odvozen od plotových výplní plotového systému PLOTYMAX.cz. Toto zábradlí zaujme svým originálním provedením a technickým zpracováním. Slaďte své nové oplocení se zábradlím.

Dokonalá povrchová úprava plotů a zábradlí

Veškeré plotové výplně jsou 100 % antikorozně zabezpečeny dvěma nejkvalitnějšími způsoby ochrany oceli. Žárového zinkování s kvalitní práškovou barvou vypalovanou v peci (komaxit) a nejnovější technologií povrchové úpravy oceli ALUZINK s ochranným povlakem slitiny hliníku se zinkem. Obě povrchové úpravy vytlačují takzvané "mokré barvy" všude, kde je kladen důraz na kvalitu, trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Tyto povrchové úpravy jsou garancí dlouhé životnosti oplocení bez nároků na další údržbu.Důležitá je též volba odstínu plotu, jelikož ovlivní konečný vzhled celé realizace plotu i s přilehlou (oplocenou) nemovitostí. Nabízen je široký výběr barevných odstínů dle vzorkovníku RAL včetně barev metalických. Povrch přitom může být hladký a nebo může mít drobnou strukturu, která umocňuje zvolený odstín.

Pergoly s posuvnou střechou

Pergoly s posuvnou střechou jsou zárukou elegance a moderního vzhledu. Umožňují rozšířit obytný prostor směrem do zahrady, čili do přírody. Jedná se o dokonalé řešení ochrany před nadměrným teplem a deštěm. Pergola se přitom celoročně přizpůsobí potřebám, relaxaci a zábavě majitele nemovitosti, jeho rodiny a přátel.

Garážová a průmyslová vrata

Garážová a průmyslová vrata jsou vyráběna přesně na míru, přičemž je možné volit z široké škály provedení a barev. Nedílnou součástí vrat jsou elektrické pohony. Konkrétní typ vždy odpovídá velikosti a hmotnosti vrat a místu provozu.

autor: Petr Pojar
Zdroj: https://www.ceskestavby.cz/clanky/bezudrzbove-ploty-na-cely-zivot-28904.html

Vratový H-servis s.r.o.

Naše společnost se zabývá dodávkami a montážemi bezúdržbových plotů po celé České republice. Naše nabídka zahrnuje mnoho bezúdržbových plotových systémů, které jsou výjimečné svým zpracováním, originálním vzhledem a příznivou pořizovací cenou. Při výrobě jsou použity nejnovější technologie. Velký důraz klademe na povrchovou úpravu, která dává oplocení trvalý a neměnící se atraktivní vzhled.

Rádi Vám pomůžeme z výběrem a realizací toho nejvhodnějšího plotového systému. 

Adresa:
V Zátiší 810/1
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Telefon: +420 737 258 682
Email: plotymax@plotymax.czvratovyservis@seznam.cz
Web: www.plotymax.cz

 

Datum: 3.2.2023 11:35:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště