Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

SUN SYSTEM, s.r.o.

Společnost Sun System existuje již od roku 1994 a specializuje se především na prodej vnitřních (žaluzie, rolety a další) a venkovních forem stínění (venkovní žaluzie, screenové rolety, markýzy, pergoly a další) a exkluzivní prodej bezúdržbových hliníkových plotů od českého výrobce NOVAVISIO.

SUN SYSTEM, s.r.o.

Schiedel představí krbový modul KINGFIRE a krbová kamna SIRIUS

Letošního ročníku Stavebních veletrhů se zúčastní i společnot Schiedel, s.r.o, která ve svém výstavním stánku představí kromě tradičních keramických a nerezových komínů, také poslední inovace ve svém portfoliu – krbový modul KINGFIRE a krbová kamna SIRIUS.

Schiedel představí krbový modul KINGFIRE a krbová kamna SIRIUS

ACTUAL - OKNA, DVEŘE, STÍNICÍ TECHNIKA

Výroba oken ACTUAL , ať už plastových a plasto-hliníkových v hlavní centrále firmy v Ansfeldenu v Horním Rakousku, nebo dřevo-hliníkových ve Štýrsku, jsou podle mezinárodních měřítek na nejmodernější úrovni. Firma ACTUAL zužitkovala ve svých rakouských výrobnách cenných 44 let zkušeností při výrobě z plastu a 94 let při zpracování dřeva.

ACTUAL - OKNA, DVEŘE, STÍNICÍ TECHNIKA

Imitace roubenek - realizace dekorativních omítek – fasád

Jedná se o ucelený fasádní systém, tedy o dekorativní omítky z maltové směsi, do kterých se pak speciálními nástroji vytváří struktura dřeva.

Imitace roubenek - realizace dekorativních omítek – fasád

STEGU - kamenné a cihlové obklady

Kamenné a cihlové obklady od výrobce STEGU® jsou jedinečné jako designový prvek, který v důsledku svých barev, tvarů a textur doplňuje jakýkoliv typ použité architektury. Umělé obklady STEGU® mají propracovaný vzhled, aby byly k nerozeznání od přírodního kamene. Možnost dokonalé struktury vychází z automatizované výroby obkladů, která nám jako jedinému výrobci v Evropě zajišťuje hlavní pozici na trhu s imitacemi kamenných obkladů. Ruční zpracování povrchu kamene využívá přírodních barev a pigmentů.

STEGU - kamenné a cihlové obklady

BUKOMA – specialista na vinylové podlahy

Společnost Bukoma group s.r.o. je ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu, zabývající se distribucí celovinylových podlah nejvyšší kvality a výrobou obkladů schodišť z vinylových podlah. Kompletní nabídka produktů BUKOMA je presentována v eshopu www.bukoma.cz. Díky kmenovým zaměstnancům je možné zajistit pokládky podlah u větších i menších projektů v odpovídající kvalitě i dohodnutých termínech. Přestože je Centrální sklad s tisíci m2 podlah situován v obci Nemojany kousek od Vyškova, dodávky vinylových podlah i pokládky zajišťujeme po celé ČR i v přilehlých státech.

BUKOMA – specialista na vinylové podlahy

DG Tip nabízí kompletní sortiment WPC materiálů pro terasy, ploty a zábradlí

Firma DG Tip, spol. s r.o. byla jako česká právnická osoba založena v roce 1991 v Brně. V roce 2012 rozšířil DG Tip, spol. s r.o. svoje portfolio činností o prodej dřevoplastových výrobků a stal se výhradním distributorem WPC NEXTWOOD® pro Českou a Slovenskou republiku. Sortiment výrobků z dřevoplastu postupně stále rozšiřujeme a nabízíme zákazníkům jak českou výrobu a kvalitu, tak i materiály stejné kvality z přímého dovozu za velmi zajímavé ceny a v exklusivních designech.

DG Tip nabízí kompletní sortiment WPC materiálů pro terasy, ploty a zábradlí

EUREKO

Společnost REGRA PLAST spol. s r.o. založena roku 1999 je výrobní podnik se zaměřením na výrobu plastové střešní krytiny EUREKO. V letošním roce 2019 je to tedy výročí 20 let na trhu.

EUREKO

Dischem s.r.o.

Společnost Dischem s.r.o. se zabývá distribucí inovativních hygienických systémů a řešení vhodných pro moderní společnosti, kterým záleží na čistotě vnitřního ovzduší a životního prostředí, ve kterém se všichni pohybujeme. Jsme spolehlivými partnery pro ty, kteří hledají pomoc v oblasti hygieny, čištění a sanitace.

Dischem s.r.o.

DOBRÉ PODLAHY (BRASED EUROTEXTIL CZ)

Společnost DOBRÉ PODLAHY (BRASED EUROTEXTIL CZ) se specializuje na vinylové a plovoucí podlahy, PVC a koberce. Firma byla založena roku 1991 v Brně a spolupracuje s 37 největšími zahraničními a tuzemskými výrobci podlahových krytin. Hlavním nosným programem firmy je vybavování komerčních objektů podlahovými krytinami.

DOBRÉ PODLAHY (BRASED EUROTEXTIL CZ)
1 2 3


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště