Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
2.-4.3. 2023

Stavební veletrh Brno

CJ BLOK - významný výrobce stavebních prvků


Americko-polská společnost CJ BLOK Sp. z o.o. se řadí mezi významné výrobce stavebních prvků. S využitím moderních technologií vyrábí mimo jiné i certifikované komínové systémy. Kvalitu systému garantuje poskytováním 30leté záruky. Komínové systémy CJ BLOK mají nízkou hmotnost, vysoký tepelný odpor, požární odolnost i pevnost v tlaku. Kromě nízké hmotnosti se komínové systémy vyznačují malou vzdáleností od hořlavých látek – pouhých 20 mm. Komínové systémy splňují podmínky pro kotle 3. až 5. emisní třídy a odpovídají parametrům komínů 21. století. Díky efektivní výrobní technologii je cena komínů CJ BLOK s vysokou kvalitou nízká.

Výběr z několika komínových sestav

V nabídce produktů svitavské složky naleznete více typů komínových systémů, vhodných pro různé použití.

Keramický komínový systém SKC-CM je univerzální třísložkový komín pro kotle s otevřenou spalovací komorou při vytápění pevnými, tekutými i plynnými palivy.

Keramický komínový systém Energo nový dvousložkový typ komínů. Vyniká zvýšeným tepelným odporem tvárnic. Díky jejich tepelně izolačním vlastnostem není nutné použití minerální izolace a systém je tak vhodný pro použití v nízkoenergetických domech s větráním rekuperací a v pasivních domech, kde je nutná tlaková zkouška.

Komínový systém LAS SKC-T pro plynové kotle s přetlakovým hořákem ve vícepodlažních domech.


CJ BLOK Sp. z o.o., organizační složka

Hlavní 391/174
568 02 Svitavy
tel: 731 773 731 / 774 123 684
svitavy@kominy-cjblok.cz
www.kominy-cjblok.cz

 

 

Datum: 2.2.2023 7:17:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště