Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
2.-4.3. 2023

Stavební veletrh Brno

E.ON vám pomůže s úsporami energií


Rádi byste si pořídili fotovoltaiku nebo tepelné čerpadlo a nevíte jak na to? Zastavte se na stánku E.ONu na Stavebním veletrhu v Brně od 2. do 4. 3., rádi vám se vším pomůžeme. Poradíme vám, jak díky moderním technologiím ušetřit za elektřinu a navrhneme vám řešení na míru.

Provedeme vás naším stánkem, představíme vám naše nová tepelná čerpadla, fotovoltaiku a probereme s vámi, cokoli vás bude zajímat. Najdete nás v pavilonu P brněnského výstaviště hned vedle Festivalu architektury.

Dláždíme cestu v oblasti energií

Dodáváme energie domácnostem, projektům, firmám i automobilům. Jen v Česku si díky nám denně rozsvítí nebo zatopí 1,4 milionu zákazníků. Dodávkami elektřiny nebo plynu pro nás ale vztah se zákazníky nekončí. Neustále jim pomáháme hledat nové úspory a moderní řešení energií. Jsme připraveni jim vždy poradit, jak nejlépe dokážeme.

Záleží nám i na přírodě

V E.ONu nežijeme jen dneškem, důležitá je pro nás i budoucnost. Každý den totiž ovlivňujeme, v jaké kondici předáme planetu dalším generacím. A tento přístup chceme šířit i dál. Jdeme příkladem a ukazujeme, že i velká firma se může k přírodě chovat ohleduplně.

V České republice jsme jedničkou ve výkupu elektřiny z obnovitelných zdrojů. Zelená je více než čtvrtina veškeré energie, kterou našim zákazníkům dodáváme. My sami ji využíváme ve všech našich budovách a na zelenou jedou i naše dobíječky elektromobilů.

 

Datum: 27.2.2023 7:42:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště