Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

SUN SYSTEM – stínící technika pro vás

 

Firma SUN SYSTEM spatřila světlo světa v roce 1994 a od té doby vyrostla ve stabilní a úspěšnou společnost, která se zaměřuje především na venkovní a vnitřní stínění. Firma dosáhla úspěchu díky kvalitním dodavatelům, které si roky pečlivě vybírala, silně prozákaznickým přístupem, který zajišťuje odborná síť prodejců po celé České i Slovenské republice, poskytnutím odborného servisu zákazníkům i nadstandardní zárukou, kterou dává na zboží.

Zástupci společnosti SUN SYSTEM už na vás těší na Stavebních veletrzích Brno na stánku 150 v pavilonu P. Představí vám širokou nabídku SUN SYSTEM a rádi zodpoví veškeré vaše dotazy ohledně stínící techniky. Z interiérového stínění má společnost v nabídce žaluzie, rolety, japonské posuvné stěny a mnoho dalšího. Pokud se přesuneme do exteriéru, tato firma vám může nabídnout markýzy, pergoly a venkovní žaluzie, rolety i clony.

Co se bude vystavovat?

Zaměřeno na pergoly

Pergoly jsou velmi moderním a praktickým zpestřením každé zahrady nebo terasy. Pro velký zájem o různé typy pergol, zvolil SUN SYSTEM dvě nejprodávanější pergoly, které vám na Stavebním veletrhu v Brně rádi představí.

EVA

Pergola EVA je velmi oblíbená pro svou variabilitu, může být instalována na 90 % projektů (včetně balkónů). Další výhodou je posuvná střecha, díky které můžete vidět oblohu ve dnech, kdy nebudete potřebovat stínění před sluncem a nebe bude bez mráčku.

LEGEND

LEGEND je klasická hliníková veranda s pevnou střechou. Robustní materiály a sklo, které zajistí dobrou propustnost světla pod pergolu, vám maximálně zpříjemní čas strávený na zahradě či terase.

Kontakty

Nejbližší showroom:
SUNSYSTEM, s.r.o.
Londýnské náměstí 853/1, 639 00 Brno – Štýřice
+420 800 150 180
poptavka@sunsystem.cz
https://www.sunsystem.cz

Datum: 10.4.2018 9:08:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 3.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 3.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště