Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
26.-29.2. 2020

Stavební veletrh Brno

Společnost Fénix TNT s.r.o.

 

Fénix TNT s.r.o. je inženýrská a poradenská společnost založená v roce 2007 s hlavním cílem pomáhat klientům v realizaci inovačních projektů především v oblasti stavebnictví (nové technologie, postupy a materiály, technická zařízení budov, cirkulární ekonomika, uchování tepelné energie, atd.). V současnosti patří mezi nejúspěšnější české firmy v účasti na výzkumných projektech programu Horizont 2020 financovaných Evropskou Unií. Naše specializace pokrývá celou řadu dlouhodobě udržitelných technologií, včetně energie z obnovitelných zdrojů, energetické účinnosti v budovách a průmyslu, efektivního využití zdrojů energie, redukce odpadu a recyklace. Fénix TNT podporuje organizace, které potřebují komunikovat uvedení nového produktu či služby na trh nebo vytvářet, rozvíjet a upevnit své obchodní sítě pro úspěšné zavádění inovací na trh.

Máme přístup k široké síti specialistů v klíčových odvětvích po celé Evropě, povědomí o mezinárodních konstrukčních a stavebních postupech a v průběhu let jsme si vybudovali interní nástroje pro vypracování techno-ekonomických studií proveditelnosti, LCA/LCC analýz, finančních plánů a modelů, marketingových průzkumů napříč celou Evropou. Máme také dlouholeté zkušenosti v oblasti komunikace, reklamy, s pořádáním akcí, vzdělávacích seminářů především s tématikou Horizont 2020, projektového managementu, technického poradenství v oblasti výstavby a udržitelné energie.

V současné době máme za sebou tři úspěšně ukončené mezinárodní projekty pod rámcovým programem FP7 a deset probíhajících projektů pod programem H2020. Naše specializace v těchto projektech je zaměřena na komunikaci a marketing, uvedení nových produktů a technologií na trh, vypracování finančních plánů a business modelů a ochranu práv duševního vlastnictví.

Seznam a tématika našich projektů: E2VENT (odvětrávaná fasáda s úložištěm tepla), ECO-BINDER (betonová pojiva s nízkými emisemi CO2), CREATE (tepelná baterie), FISSAC (podpora průmyslové symbiózy a cirkulární ekonomiky v průmyslu), RE4, VEEP (cirkulární ekonomika ve stavebnictví), THERMOSS (tepelná řešení budov), EENSULATE (lehké a vysoce izolační materiály, opláštění budov), SCORES (skladování a optimalizace energie), ENDURCRETE (ekologické a trvanlivé betonové konstrukce pro civilní, průmyslové a přímořské aplikace).

Na stavebním veletrhu se mimo jiných chystáme představit především náš nový projekt SCORES, zabývající se kombinací a optimalizací výroby energie, jejího skladování a spotřeby z místních obnovitelných zdrojů energie. Na projektu spolupracuje 12 partnerů z celé Evropy - firmy, university a výzkumné instituty. Pro více informací o projektu navštivte webové stránky www.scores-project.eu

Datum: 6.3.2018 13:47:00

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


MOBITEX
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště