Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

SolidLux: jediné barvy pro lajnování, bezpečnostní značení a nátěry podlah, které schnou rychlostí světla

 

Pokud jsou podlahy používány non-stop, může být jejich povrchová úprava problém. Řešením je SolidLux - barevná povrchová úprava s průmyslovou kvalitou, která vytvrdne během několika okamžiků a ihned je připravena k použití. Tento nový patentovaný systém okamžitě tvrdne po expozici UV světlem. Natřený a vytvrzený povrch odolává ihned mechanickému i chemickému zatížení.

Aplikace těchto podlahových barev přináší jen minimální omezení normálního provozu. Žádný komerčně dostupný nátěrový systém dříve nekombinoval vše, co každý chce: okamžité vytvrzení, robustní odolný průmyslový povrch, možnost volby barvy a dostupnost protiskluzového provedení! SolidLux je určen k aplikaci v interiéru i v exteriéru, může být aplikován dokonce i při teplotách pod bodem mrazu.

Systém SolidLux sestává ze základových a vrchních nátěrů, z tmelicí pasty pro opravy, z penetračního a vyrovnávacího nátěru. Každý z těchto produktů je založen na patentované technologii okamžitého vytvrzení. Ať už je to jen nový vrchní nátěr, nebo kompletní systém, úspora času je vždy impozantní.

Další bonus: jedná se o jednokomponentní systém bez obsahu ředidel, což je nejen velmi výhodné pro životní prostředí, ale navíc i velmi efektivní a ekonomické. Minimální ztráty materiálu, méně aplikačního nářadí, méně odpadu! Plocha je během prací přístupná a nové podlahové značení nebo nátěr jsou plně zatížitelná jak chemicky, tak mechanicky během několika málo minut.

SolidLux je dostupný pro nátěry podlah v 10 standardních průmyslových odstínech a pro značení a lajnování v 7 standardních bezpečnostních odstínech.

Více na www.solidlux.cz

Datum: 2.3.2018 10:10:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 3.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 3.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště