Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
23.-26.2. 2022

Stavební veletrh Brno

Připravujeme nosná témata pro další ročník veletrhů SVB a DSB


Další ročník Stavebního veletrhu Brno, veletrhu Dřevo a stavby Brno a veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX se bude konat 23.-26. února 2022.

Jak se přihlásit

Již nyní připravujeme témata, která se budou prolínat jak výstavními expozicemi, tak i doprovodným programem a nezávislým poradenstvím. Jedním z nich bude Modro-zelená infrastruktura - například problematika využití dešťové vody. Ta může po minimální úpravě nahradit v řadě případů vodu pitnou (užitková voda na splachování záchodů, úklid, mytí vozidel), v případě závlahy je pak dokonce i vhodnější než pitná.

Chybět nebude ani úspěšný festival architektury, kde se potkají architekti, projektanti i stavaři, kteří se zabývají hospodárným nakládáním se zdroji a adaptací budov na měnící se klimatické podmínky. Návštěvníci se mohou těšit na interaktivní show, kde vystavovatelé v rámci doprovodného programu předvedou své služby, kvalitu materiálu nebo přednosti svých konstrukčních systémů. Součástí veletrhu bude i prezentace činnosti cechů truhlářů, čalouníků a jiných odborných společenstev.

Udržitelnost ve stavebnictví

Nejdůležitější místo pro prezentaci dodavatelů dřevěných a montovaných staveb, konstrukcí a materiálů vznikne koncem února na veletrhu Dřevo a stavby Brno, který se uskuteční pod záštitou Asociace dodavatelů montovaných domů.

Datum: 21.10.2021 19:26:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště