Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

Přijďte na stánek Krytiny – Střechy a vyhrajte střechu!

 

Stavební veletrhy Brno poskytují pro návštěvníky bohatý program z oboru stavebnictví – realizace staveb, stavební řemesla, nové technologie a výrobky, stavební stroje a konstrukce. Oblast krytin a střech nezůstává opomenuta. Na 530 m2 pro vás stánek Krytiny – Střechy chystá ty nejkvalitnější a nejoceňovanější produkty poslední sezony. Zájemci o nabídku nejlepších střech se mohou na stánku 56 v pavilonu P seznámit s deseti renomovanými firmami z oboru a jejich bohatým sortimentem.

Každý návštěvník Stavebních veletrhů Brno se může zúčastnit soutěže „Vyhraj střechu“! První cenu, střešní krytinu GERARD, věnovala do soutěže firma PEMA ROOFS. Jejich střecha je jedinečná - plechová krytina je totiž vyrobená s přídavkem granulátu ze sopečných kamenů a navíc dokáže odolat i hurikánu nebo zemětřesení. Navíc zakladatelem firmy je Lou Fisher, který jako první vyrobil ocelovou střešní tašku. I další dvě ceny v soutěži jsou velmi atraktivní. Druhou cenou je 150 m2 difuzní folie ROTHOBLASS Traspir T150 a třetí je AKU vrtačka DEWALT DCD710D2.

Co je potřeba pro výhru udělat? Stačí vyplnit krátký dotazník a odpovědět správně na tři z celkových šesti otázek. A na jaké otázky se připravit? Čekají Vás otázky jako: V jakém roce a v jaké zemi se začala krytina GERARD vyrábět? Jakou záruku na ni výrobce poskytuje? Kolik profilů krytina nabízí? Velkou výhodou pro návštěvníky bude možnost nápovědy na místě. Odpovědi vám totiž rádi sdělí zástupci vystavovatelů na výstavní ploše Krytiny – Střechy. Snazší to už ani být nemůže. A pokud si stále nejste jistí, že dokážete v soutěži uspět a vyhrát vysněnou střechu, můžete si zdarma stáhnout letáček s dotazníkem z webových stránek (níže).

Na stánku Krytiny – Střechy můžete najít deset firem, jejichž záběr a služby pokrývají celou oblast krytin a střech. Kromě společnosti Pema Roofs bude na stánku společnost Satjam, která na trh dodává moderní střešní systémy, jejichž základem je ocelový a hliníkový plech. Firma Juta vyrábí pro střechy fólie a membrány do střešních systémů a přírodní tepelnou izolaci ze lnu. Česká firma Pama prodává sklolaminátové střešní krytiny nebo sendvičové panely. Dále zde najdete společnost Iko zabývající se výrobou šindelů, firmu Keramet, která se zaměřuje na výrobu hliníkových polotovarů nebo firmu Dachstar, která se zaměřuje na střešní okna a půdní schody. Firma Regraplast nabízí plastové střešní krytiny EUREKO, které jsou vyrobeny ze surovin získaných separací odpadních plastů především z automobilového průmyslu. Společnost Chci střechu odkazuje na tým tesařů, pokrývačů a klempířů, kteří vám nabízí kompletní služby od prvotního projektu po položení poslední střešní tašky. Společnost Treehouses se specializuje se na domy v korunách stromů a nabízí syntetické palmové listy, produkt PALMEX v reakci na vzrůstající popularitu tradiční střešní palmové krytiny. Kromě dlouhé trvanlivosti a vysoké kvality je zde nezanedbatelný ekologický přínos do budoucnosti.

Podrobnější představení jednotlivých firem najdete na webu www.krytiny-strechy.cz.

Datum: 11.4.2018 13:28:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 3.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 3.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště