Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Podlahy položené v několika vteřinách a bez lepení či injektáže

 

Pave and Go se nazývá novinka, kterou na Stavební veletrh přiveze společnost ARS System Česká republika. A opravdu, tyto podlahy lze díky patentovanému uzamykacímu systému položit během chvilky, bez nečistot a dlouhého schnutí. Pokud je to potřeba, lze je instalovat i za plného provozu. Prostě vydláždit a jít. Systém Pave and Go bude bojovat o Zlatou medaili Stavebního veletrhu.


"Novinka Pave nad Go  radikálně mění doposud zavedený systém pokládky venkovní dlažby. Jedná se o dvoucentimetrovou keramickou desku, která je uzavřená do patentovaného uzamykajícího systému. Je spojena s požadovaným povrchem silně zesíťovaným polyuretanovým prostředkem. Tyto podlahové systémy jsou položeny v několika sekundách bez lepení, spárování, to znamená zez nečistot a dlouhých schnutí. Jsou odolné vysokým teplotním rozdílům (- 30 °C do +50 °C), možnost zatížení 3 tuny. Realizace ve velmi krátké době i během provozu. Podlaha se může rozebrat bez poškození původního podkladu, instalace možná i do jiných prostor. Pave and Go máme momentálně ve velikosti 60x60 cm ve čtyřech barvách," upřesnila Markéta Martinová, jednatelka ARS System.

Jak taková pokládka a výsledek vypadají, poznáte přímo na veletrhu. "Zájemci uvidí instalaci na videoukázkách a celá naše výstavní expozice bude pokrytá deskami Pave and Go," dodala Martinová.

Video zde

Pave and Go ve zkratce

  • Oceněné podlahové systémy se skládají z jednotlivých průmyslově prefabrikovaných podlahových prvků, které jsou díky patentovanému zámku rychle a snadno spojeny.
  • Nosná deska Pave and Go je spojena s požadovaným povrchem silně zesíťovaným polyurethanovým prostředkem pro vytvoření vícevrstvého systémového prvku. Výsledkem je naprosto vyrovnaná podlaha s přesným spojením - garantovaná bez ozubení a dilatačních spár.
  • Jednotlivé podlahové prvky jsou obvodově zajištěny patentovaným uzamykacím systémem pro pero a drážku - což zaručuje stabilitu v podélném a příčném směru.
  • Podlahový systém Pave and Go je testován pro vás a podle všech příslušných norem EU.
  • Podlahu je možné v případě potřeby, kdykoliv a v jakémkoliv místě můžeme rozebrat bez jakýchkoliv destrukčních technik, nebo poškození původního podkladu a provést úpravy či změny dle požadavků zákazníky. Podlahu je také možné po její demontáži instalovat do jiných prostor.
  • Podlaha se nelepí ani nespáruje a odpadá tak jakékoli riziko znehodnocení provedené dlažby vlivem povětrnostních podmínek.

Na Stavebním veletrhu společnost najdete na stánku č. 139 v pavilonu P.

O společnosti ARS System Česká republika:

Společnost vznikla díky mnohaletým zkušenostem v oboru pokládky inovativních podlahových systému naší pobočky ve Švýcarsku. Aktuálně pro zákazníky České republiky přinášíme ve spolupráci s Německým výrobcem venkovních dlažeb, společností Emil Group, novinku pod názvem Pave and Go, která radikálně mění doposud zavedený systém pokládky venkovní dlažby.

 

O společnosti Emil Group:

Od svého vzniku, Emil Group zaručuje současnou technologii a vysoce kvalifikovaný odborný personál. Stálé investice do technologií a znalostí učinily společnost jedním z největších jmen na trhu v oblasti sofistikovaných keramických výrobků. Dnes společnost Emil Group zastupuje pět známých značek na mezinárodním trhu a spolehlivého partnera pro své zákazníky s hustou sítí logistických center a příslušných partnerů v oblasti prodeje.

Foto: archiv ARS System Česká republika

 

Datum: 20.2.2019 21:20:00

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021


MOBITEX
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště