Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

Podlahy položené v několika vteřinách a bez lepení či injektáže

 

Pave and Go se nazývá novinka, kterou na Stavební veletrhy přiveze společnost ARS Systém Česká republika. A opravdu, tyto podlahy lze díky patentovanému uzamykacímu systému položit během chvilky, bez nečistot a dlouhého schnutí. Pokud je to potřeba, lze je instalovat i za plného provozu. Prostě vydláždit a jít.


 Inovativní a modulární podlahový systém Pave and Go, přetváří koncepci konvenčního pokládky podlah a dlaždic bez obětování zavedených vlastností kvality.

  • Oceněné podlahové systémy se skládají z jednotlivých průmyslově prefabrikovaných podlahových prvků, které jsou díky patentovanému zámku rychle a snadno spojeny.
  • Nosná deska Pave and Go je spojena s požadovaným povrchem silně zesíťovaným polyurethanovým prostředkem pro vytvoření vícevrstvého systémového prvku. Výsledkem je naprosto vyrovnaná podlaha s přesným spojením - garantovaná bez ozubení a dilatačních spár.
  • Jednotlivé podlahové prvky jsou obvodově zajištěny patentovaným uzamykacím systémem pro pero a drážku - což zaručuje stabilitu v podélném a příčném směru.
  • Podlahový systém Pave and Go je testován pro vás a podle všech příslušných norem EU.
  • Podlahu je možné v případě potřeby, kdykoliv a v jakémkoliv místě můžeme rozebrat bez jakýchkoliv destrukčních technik, nebo poškození původního podkladu a provést úpravy či změny dle požadavků zákazníky. Podlahu je také možné po její demontáži instalovat do jiných prostor.
  • Podlaha se nelepí ani nespáruje a odpadá tak jakékoli riziko znehodnocení provedené dlažby vlivem povětrnostních podmínek.

 

O společnosti ARS Systém Česká republika:

Společnost vznikla díky mnohaletým zkušenostem v oboru pokládky inovativních podlahových systému naší pobočky ve Švýcarsku. Aktuálně pro zákazníky České republiky přinášíme ve spolupráci s Německým výrobcem venkovních dlažeb, společností Emil Group, novinku pod názvem Pave and Go, která radikálně mění doposud zavedený systém pokládky venkovní dlažby.

 

O společnosti Emil Group:

Od svého vzniku, Emil Group zaručuje současnou technologii a vysoce kvalifikovaný odborný personál. Stálé investice do technologií a znalostí učinily společnost jedním z největších jmen na trhu v oblasti sofistikovaných keramických výrobků. Dnes společnost Emil Group zastupuje pět známých značek na mezinárodním trhu a spolehlivého partnera pro své zákazníky s hustou sítí logistických center a příslušných partnerů v oblasti prodeje.

Foto: archiv ARS Systém Česká republika

 

Datum: 8.1.2019 11:18:00


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 2.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 2.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště