Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Pavilon Z zaplní studentské soutěže na podporu řemesel

 

Studentské soutěže a ukázky prací učňů a studentů pořádaných na podporu řemesel nalezly nově zázemí v pavilonu Z. Pro firmy působící v těchto oborech se ikonický kulatý pavilon stane i místem, kde by si mohly vybrat své budoucí zaměstnance a oslovit je.

 Setkat se zde můžete se Střední školou stavebních řemesel Brno – Bosonohy, která je organizátorem Mistrovství České republiky s mezinárodní účastí v soutěžích odborných dovedností, a to v oborech vzdělání klempíř, pokrývač, tesař, kominík a čalouník. Nejlepší žáci z České republiky a zahraničí předvádějí ve třídenní soutěži svou zručnost a um před zraky návštěvníků veletrhu, odborné i laické veřejnosti a samotných vystavovatelů. V letošním roce se tohoto mistrovství zúčastní na 40 dvoučlenných družstev z ČR i zahraničí.

Účastnit se bude i Střední škola polytechnická Brno, Jílová, která je tradičním organizátorem soutěže Učeň instalatér. Letos se koná 22. ročník této soutěže odborných dovedností jednotlivců i družstev. Soutěže se účastní třetí ročníky středních obdobných učilišť v oboru instalatér a probíhá v kategoriích jednotlivců i družstev. Garantem je Cech topenářů a instalatérů ČR.

Všechny tyto soutěže jsou zařazeny do Přehlídky České ručičky pro rok 2019.

Datum: 28.1.2019 18:00:00

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021


MOBITEX
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště