Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční stromky a dárkové karty BAUHAUS

12.12.2018

Reklamní partnerem Stavebního veletrhu je již tradičně BAUHAUS. Můžete si u nich vybrat svůj letošní vánoční stromeček. A pod něj můžete svým blízkým nadělit třeba dárkovou kartu BAUHAUS.

Vánoční stromky a dárkové karty BAUHAUS

Stavební veletrh ve znamení novinek

29.10.2018

Stavební veletrh se v příštím roce představí v novém termínu od 27. 2. do 2. 3. 2019. Návštěvníci zde najdou informace, novinky, nové trendy i poradenství ke všemu, co se stavbou a vybavením domu či bytu souvisí. Budou si moci nechat poradit u odborníků, shlédnout studentské práce a soutěže. Každý den veletrhu bude v rámci doprovodného programu spojen s jedním aktuálním tématem, ke kterému budou probíhat přednášky a diskuze.

Stavební veletrh ve znamení novinek

Den otevřených dřevostaveb 2018

3.9.2018

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) bude v sobotu 6. 10. 2018 od 10:00 do 17:00 pořádat pro všechny příznivce dřevostaveb, ale především pak pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují, již pátý ročník zajímavé marketingové akce pod názvem „Den otevřených dřevostaveb 2018“, jejímž cílem je propagovat u široké veřejnosti kvalitní dřevostavby.

Den otevřených dřevostaveb 2018

Stavební veletrh se představí v roce 2019 v nové podobě

14.8.2018

Trojlístek souběžně probíhajících veletrhů Stavební veletrh Brno, veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno a Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX se v novém roce představí hned s několika novinkami. Největší změnou je přesun termínu konání na začátek jara na 27. 2. - 2. 3. 2019, který umožní využít všech výhod Stavebního veletrhu ještě před zahájením stavební sezóny. Hlavním tématem veletrhu bude projekt Chytré bydlení.

Stavební veletrh se představí v roce 2019 v nové podobě

Zelený svět na brněnském výstavišti

17.5.2018

Jaro si dalo načas a lehce vykouklo, aby vzápětí uvolnilo prostor létu. Nebývale vysoké teploty provázely také Stavební veletrhy Brno 2018. Znát to bylo nejen na květinách, stromech a keřích, ale také v návštěvnosti jednoho z doprovodných programů veletrhu, projektu Zahrada, který nabízí pestrou škálu rostlinného materiálu, nejen k samotnému prodeji, ale také k představení nových či netradičních okrasných rostlinných druhů koncovým zákazníkům.

Zelený svět na brněnském výstavišti

Soutěž Učeň instalatér ovládli studenti z Moravy

2.5.2018

Během Stavebních veletrhů Brno proběhlo 21. finále celostátní soutěže Učeň instalatér, která je součástí republikové soutěže České ručičky. Praktická a teoretická část finále soutěže proběhla ve středu 25. a ve čtvrtek 26. 4. 2018 přímo v pavilonu P na stánku Cechu topenářů a instalatérů. Celkovým letošním vítězem soutěže a laureátem Českých ručiček se stal David Šimek ze Středního odborného učiliště Uherský Brod.

Soutěž Učeň instalatér ovládli studenti z Moravy

Stavební veletrhy Brno nabídly řešení a poradenství pro stavbu i vybavení domácnosti

30.4.2018

Od 25. do 28. dubna 2018 se na brněnském výstavišti konaly Stavební veletrhy Brno, veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX a veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno. Souběžně se konala také konference s výstavou URBIS SMART CITY FAIR a veletrh Ptáček Topení – Sanita – Koupelny. Na brněnském výstavišti se prezentovalo 320 přímých vystavovatelů, jejich expozice navštívilo 27 400 návštěvníků.

Stavební veletrhy Brno nabídly řešení a poradenství pro stavbu i vybavení domácnosti

Stavební veletrhy nahlédly do budoucnosti

28.4.2018

Informační modelování budov (BIM) bylo jedním z nosných témat Stavebních veletrhů Brno. Firma BIM Project s.r.o. nabízela ve své expozici v pavilonu P, kde měla Poradenské centrum v režii vývojářů z BIM Project program Jak řešit v budoucnosti novou výstavbu.

Stavební veletrhy nahlédly do budoucnosti

Program dešťovka pokračuje

28.4.2018

Ministerstvo životního prostředí spustilo dotační program, který pošle peníze obcím, městům, církvím a spolkům, aby je motivoval šetřit vodou. Třeba tím, že si k objektům pořídí nádrž na dešťovou vodu. Vodu lze pak využívat pro zalévání veřejné zeleně, zahrad, využít jako užitkovou vodu pro splachování toalet či oplachu. Dotační program OPŽP pro veřejné subjekty byl vyhlášen na období 1. 3. 2018 – 7. 1. 2019.

Program dešťovka pokračuje

Akční domovní dveře z INOTHERMu

28.4.2018

Akční domovní dveře představila na stavebním veletrhu společnost INOTHERM – vchodové hliníkové dveře. Jde o rychle rostoucí společnost, specializující se na výrobu hliníkových domovních dveří pro rodinné a řadové domy a komerční objekty. Jako jedna z předních evropských značek v oboru vsází na nejmodernější technologie, precizní ruční práci, ekologické a vysoce kvalitní materiály a inovativní řešení a nabízí špičkovou kvalitu pro nejnáročnější zákazníky.

Akční domovní dveře z INOTHERMu

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021


MOBITEX
17. - 20.2. 2021


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště