Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
26.-29.2. 2020

Stavební veletrh Brno

Téma dne: Hospodaření s vodou

21.1.2019

Hospodaření s vodou je velmi aktuální téma, zejména v souvislosti s extrémně vysokými teplotami a nedostatkem srážek v poslední době, a to nejen v letních dnech. Voda je jako jedinečná komodita nezbytně nutná k životu a v případě jejího nedostatku může být v budoucnosti cennější i než drahé kovy. I proto se stále více odborníků i běžných uživatelů zabývá tématem, jak využívat vodu opakovaně nebo ji získávat z jiných zdrojů, než z veřejného vodovodu – tedy z volné přírody, ať už se jedná o vodu dešťovou nebo podzemní. Těmto klíčovým tématům se bude ve středu 27. 2. 2019 věnovat Ing. Zuzana Vyoralová, Ph.D.

Téma dne: Hospodaření s vodou

Téma dne: Požární ochrana

21.1.2019

Oheň je, jak se říká, dobrý sluha, ale zlý pán. Máme rádi teplo krbu nebo romantiku u svíček, ale pokud se oheň v bytě či domě nechtěně rozšíří nebo z jakékoliv příčiny vznítí, představuje velkou hrozbu. Pokud se jí chceme vyhnout a být včas varováni, že takové nebezpečí hrozí, je dobré mít svůj domov zabezpečen. Bezpečnost je potřeba řešit jak v rodinných, tak i v bytových domech. Jaké požadavky a normy musí zabezpečení splňovat, nám ve čtvrtek 28. 2. 2019 poradí Ing. Marie Rusinová, Ph.D.

Téma dne: Požární ochrana

Téma dne: Zdravé bydlení

21.1.2019

V dnešní době tráví uvnitř budov většina lidí až 90 % svého času, proto by budovy měly splňovat požadavky na zdravé vnitřní prostředí. To podporuje nejen naše zdraví, ale celkově působí pozitivně na člověka, ovlivňuje také třeba psychiku a výkonnost. Zatímco příroda má plno mechanismů, které dokáží vzduch čistit a obnovovat, uvnitř budov tyto mechanismy nefungují a je potřeba je zajistit při její stavbě. Na téma Zdravé bydlení promluví v sobotu 2. 3. 2019 hned dvě odbornice ze Státního zdravotního ústavu.

Téma dne: Zdravé bydlení

Imitace roubenek - realizace dekorativních omítek – fasád

17.1.2019

Jedná se o ucelený fasádní systém, tedy o dekorativní omítky z maltové směsi, do kterých se pak speciálními nástroji vytváří struktura dřeva.

Imitace roubenek - realizace dekorativních omítek – fasád

STEGU - kamenné a cihlové obklady

17.1.2019

Kamenné a cihlové obklady od výrobce STEGU® jsou jedinečné jako designový prvek, který v důsledku svých barev, tvarů a textur doplňuje jakýkoliv typ použité architektury. Umělé obklady STEGU® mají propracovaný vzhled, aby byly k nerozeznání od přírodního kamene. Možnost dokonalé struktury vychází z automatizované výroby obkladů, která nám jako jedinému výrobci v Evropě zajišťuje hlavní pozici na trhu s imitacemi kamenných obkladů. Ruční zpracování povrchu kamene využívá přírodních barev a pigmentů.

STEGU - kamenné a cihlové obklady

BUKOMA – specialista na vinylové podlahy

17.1.2019

Společnost Bukoma group s.r.o. je ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu, zabývající se distribucí celovinylových podlah nejvyšší kvality a výrobou obkladů schodišť z vinylových podlah. Kompletní nabídka produktů BUKOMA je presentována v eshopu www.bukoma.cz. Díky kmenovým zaměstnancům je možné zajistit pokládky podlah u větších i menších projektů v odpovídající kvalitě i dohodnutých termínech. Přestože je Centrální sklad s tisíci m2 podlah situován v obci Nemojany kousek od Vyškova, dodávky vinylových podlah i pokládky zajišťujeme po celé ČR i v přilehlých státech.

BUKOMA – specialista na vinylové podlahy

DG Tip nabízí kompletní sortiment WPC materiálů pro terasy, ploty a zábradlí

17.1.2019

Firma DG Tip, spol. s r.o. byla jako česká právnická osoba založena v roce 1991 v Brně. V roce 2012 rozšířil DG Tip, spol. s r.o. svoje portfolio činností o prodej dřevoplastových výrobků a stal se výhradním distributorem WPC NEXTWOOD® pro Českou a Slovenskou republiku. Sortiment výrobků z dřevoplastu postupně stále rozšiřujeme a nabízíme zákazníkům jak českou výrobu a kvalitu, tak i materiály stejné kvality z přímého dovozu za velmi zajímavé ceny a v exklusivních designech.

DG Tip nabízí kompletní sortiment WPC materiálů pro terasy, ploty a zábradlí

EUREKO

17.1.2019

Společnost REGRA PLAST spol. s r.o. založena roku 1999 je výrobní podnik se zaměřením na výrobu plastové střešní krytiny EUREKO. V letošním roce 2019 je to tedy výročí 20 let na trhu.

EUREKO

Dischem s.r.o.

17.1.2019

Společnost Dischem s.r.o. se zabývá distribucí inovativních hygienických systémů a řešení vhodných pro moderní společnosti, kterým záleží na čistotě vnitřního ovzduší a životního prostředí, ve kterém se všichni pohybujeme. Jsme spolehlivými partnery pro ty, kteří hledají pomoc v oblasti hygieny, čištění a sanitace.

Dischem s.r.o.

Zemní vruty KOSTRHOUN - základy budoucnosti

17.1.2019

Vzhledem ke stále větší oblibě pořídit si cenově dostupné, a v neposlední řadě také ekologické bydlení, přicházíme s inovativním a nadčasovým řešením základů dřevostaveb pomocí zemních vrutů KRINNER.

Zemní vruty KOSTRHOUN - základy budoucnosti

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


MOBITEX
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště