Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Obrázky, videa i virtuální realita efektivněji, než kdy dříve – program Lumion

 

Lumion je vhodným nástrojem pro každého, kdo chce představit své návrhy. Vyrábí působivé, vysoce kvalitní výstupy velmi rychle a je velmi snadné jej zvládnout. Dokážete tak sami za pár dní produkovat obrázky, videa, panoramata a virtuální realitu efektivněji, než kdy dříve.

Z těchto dvou důvodů zákazníci ve více než 90 zemích po celém světě používají Lumion. U nás mezi ně patří architekti, designéři, inženýři, BIM modeláři, školy a univerzity.

Lumion nově definoval proces vytváření 3D vizualizace, což se stalo nezbytnou součástí BIM sady nástrojů pro mnoho AEC profesionálů. Tvoříte vizualizace rychleji a jednodušeji, bez potřeby školení. Aktualizace dat/modelu je otázkou jednoho kliknutí a do 3D přinášíte rovnou i tzv. postprodukci. Společnost Lumiartsoft s.r.o., která je oficiálním distributorem vizualizačního programu Lumion pro ČR, zajišťuje servis programu, implementaci, hardware, zaškolení a konzultace.

Chcete-li se dozvědět, jak zrychlit svoji práci a jak nabídnout zákazníkům něco víc, navštivte přednášku Minulost vs. budoucnost vizualizací. Trvá vám nastavování materiálu textury pro kvalitní reliéf a odraz nebo rendrování obrázku několik hodin či dní? Zjišťujete po vyrendrování obrázku, že je většina věcí špatně a musíte vše absolvovat znova? Takto zdlouhavé procesy se už dnes ve světě vizualizací stávají historií, a to díky inovativním programům jako je Lumion. Veškeré úpravy materiálů i objektů nyní vidíte v reálném čase, dokonce třeba i vlnění se listů stromů ve větru. Obrázek můžete mít za pár vteřin a animovaného video i za pár minut/hodin. Přednáška bude probíhat hned ve třech termínech v pavilonu P přímo na přednáškovém molu, a to ve středu 27. 2. od 10:30, ve čtvrtek 28. 2. od 11:30 (po 12 hodině následuje prostor pro diskuzi a vaše dotazy v sále P3) a v pátek 1. 3. od 11:30.

Stánek společnosti Lumiartsoft s.r.o. najdete v pavilonu P, stánek č. 023A.

Datum: 1.3.2019 9:40:00

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021


MOBITEX
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště