Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
2.-4.3. 2023

Stavební veletrh Brno

NEXTEN je jediným prodejcem (distributorem) Reflexně izolačních nátěrových hmot


NEXTEN s.r.o. je jediným prodejcem (distributorem) Reflexně izolační nátěrové hmoty. Jedná se o interiérovou Reflexně izolační nátěrovou hmotu ABAMAL. Je jedním z mnoha produktů špičkových nátěrových hmot firmy NEXTEN.

ABAMAL je jedinečná reflexně izolační nátěrová hmota do domácnosti. Reflexně izolační nátěrové hmoty firmy Alpha Czech jsou založeny na patentovaném pojivu s mikrosférami, které svými vlastnostmi brání úniku tepla i chladu, odráží 92 % tepelného záření a snižují energetickou náročnost objektů.

Díky svým vlastnostem odolává vlhkosti a její kondenzaci na stěnách a chrání tak proti plísním. V zimě zvyšuje tepelnou pohodu, v létě vytváří v interiéru příjemné klima. ABAMAL šetří energie i peněženku. Barevně stálý a odolný proti nečistotám. Snadná aplikace štětcem, válečkem nebo airless zařízením.

Lze tónovat do odstínů dle vzorníku RAL. Abamal má dle certifikačních testů bělost 98%, výborně kryje a pracovat s ním na bázi barevných nápadů je jako pracovat se sametem. Barva je plná, hutná a neztrácí nic na svém účinku a zároveň Vám esteticky zkrášluje domov mnoha barevnými odstíny dle Vašeho přání.

Nátěrová hmota je vhodná pro všechny porézní povrchy, jako je beton, povrchy ze surového zdiva, kamene, neglazovaná keramika, omítky, sádrokartony, aj., kde byl dříve nanesen penetrační nátěr ABAMAL Penetrace. Reflexně izolační nátěrová hmota Abamal vyniká svou dlouhou životností v řádu desítek let. Vychází se z toho, že nátěr vydrží po dobu životnosti stavby.

Prodejcem Reflexně izolační nátěrové hmoty ABAMAL je firma NEXTEN s.r.o, která společně se svou certifikovanou malířskou firmou MOKUSO s.r.o. pro Vás připravila vizualizaci mnoha barevných odstínů v malometrážních bytech na výstavišti Brno.

Dotkněte se tepla, dotkněte se barvy, která Vám vrátí teplo zpět.

 

Datum: 22.2.2023 11:24:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště