Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

Navažte obchodní spolupráci s firmami z Kosova

 

Velvyslanectví České republiky v Prištině pořádá ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Brno a Kosovskou obchodní komorou podnikatelské kontaktní fórum pro české a kosovské firmy. Kontaktní fórum je realizované v rámci projektů ekonomické diplomacie s podporou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a Ministerstva zahraničních věcí ČR.

V průběhu kontaktního fóra budou účastníkům poskytnuty prezidentem Kosovské obchodní komory aktuální informace o příležitostech ve stavebním sektoru Kosova. Dále bude možné navázat kontakty s přítomnými představiteli kosovských firem působících ve stavebnictví (jejich stručné profily naleznete ZDE).

Kosovský trh nabízí českým vývozcům velké možnosti, zejména v oblasti energetiky, dopravy, infrastruktury, stavebnictví a také v oblastech čištění odpadních vod a pitné vody. Program předvstupní pomoci EU (IPA II) a závěry vídeňského summitu o západním Balkánu nabízejí velký potenciál pro vedení nových podniků a rozvoj vzájemné spolupráce.

Stavebnictví patří v Kosovu k dynamicky se rozvíjejícímu sektoru. V Kosovu probíhá řada velkých projektů, jako např. výstavba dálniční a železniční sítě, výstavba obytných a administrativních budov, čistíren odpadních vod, rekonstrukce kanalizačních sítí a další. Jedním z programů kosovské vlády je rovněž zvyšování energetické efektivnosti veřejných budov.  

K účasti na kontaktním fóru jsou zváni zejména členové RHK Brno a KCC, vítáni jsou i další zájemci. Z kapacitních důvodů je nutná registrace na Velvyslanectví ČR v Prištině nebo na Regionální hospodářské komoře v Brně (kontaktní osoba: Jana Šindelková, tel: 532 194 922, e-mail: sindelkova@rhkbrno.cz) nebo ZDE.

Kontaktní fórum mezi RHK Brno a Kosovskou obchodní komorou proběhne ve čtvrtek 26. 4. 2018 v budově Regionální hospodářské komory Brno, Výstaviště 1, 648 04 Brno. Registrace bude probíhat od 9:45 hod, zahájení fóra v 10:00 hod., ukončení v 13:00 hod.

Datum: 9.4.2018 9:22:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 3.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 3.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště