Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

Mistrovství České republiky s mezinárodní účastí v soutěžích odborných dovedností

 

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace, byla opět v letošním roce pověřena v rámci Stavebního veletrhu IBF organizováním Mistrovství České republiky s mezinárodní účastí v soutěžích odborných dovedností a to v oborech vzdělání klempíř, pokrývač, tesař, a Mistrovství České republiky v soutěži odborných dovedností oboru vzdělání kominík. Tyto soutěže se v letošním roce konají ve dnech 25. – 27. 4. 2018 a budou doprovodným programem stavebního veletrhu. Na volné ploše nejlepší žáci z České republiky a zahraničí předvádějí ve dvoudenní soutěži svou zručnost a um před zraky návštěvníků veletrhu, odborné i laické veřejnosti a samotných vystavovatelů.

Vyhlašovatelem Mistrovství České republiky pro obor vzdělání klempíř, pokrývač a tesař je opět Cech klempířů, pokrývačů a tesařů České republiky. Vyhlašovatelem Mistrovství České republiky s mezinárodní účastí v soutěži odborných dovedností oboru vzdělání kominík je Moravské kominické společenstvo.

Všechny tyto soutěže jsou zařazeny do Věstníku MŠMT ČR a do Přehlídky České ručičky pro rok 2018.

V letošním roce se tohoto mistrovství zúčastní cca 27 dvoučlenných družstev z ČR, předpokládáme i účastníky ze zahraničí.

Stavebnictví má a bude mít stále co společnosti nabídnout. Soutěže se zúčastní nejlepší žáci – vítězové zemských a školních kol. Zcela jistě jim patří poděkování, že si tyto profese vybrali a věříme, že jim zůstanou věrni a nadále se ve své profesi budou zdokonalovat.

Soutěž tak velkého charakteru by se neobešla bez přízně sponzorů, kteří jsou ochotni spolupracovat se školou a dodávají vše potřebné ke zdárnému průběhu soutěže.

Generálním sponzorem soutěže oboru KLEMPÍŘ, je firma LINDAB s.r.o. – dodavatel maket, krytiny a všech potřebných doplňků k soutěži.

Generálním sponzorem soutěže oboru POKRÝVAČ, je firma TONDACH ČR, s.r.o. - dodavatel maket, krytiny a všech potřebných doplňků k soutěži.

Generálním sponzorem soutěže oboru TESAŘ, je firma PANAS s.r.o. - dodavatel dřeva a všech potřebných doplňků k soutěži.

Generálním sponzorem soutěže oboru KOMINÍK je firma SCHIEDEL, s.r.o. - dodavatel maket, komínů a všech potřebných doplňků k soutěži.

Poděkování taktéž patří Jihomoravskému kraji za podporu talentované mládeže, Veletrhům Brno, a.s. a mnoha dalším sponzorům, kteří každoročně podporují celý průběh těchto soutěží.

Datum: 2.3.2018 16:00:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 3.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 3.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště