Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
27.2. - 2.3. 2019

Stavební veletrh Brno

Mimořádná konference Rekonstrukce TZB v bytových domech

 

Zveme Vás na Mimořádnou konferenci Rekonstrukce TZB v bytových domech, která se uskuteční už ve středu 15. listopadu 2017, na Masarykově koleji ČVUT, Thákurova 1, Praha 6 – Dejvice.

Konference je určena pro všechny, kteří chtějí v bytových nebo komerčních budovách ušetřit, efektivně je spravovat a zhodnocovat. Součástí vložného je unikátní 200stránková publikace Energeticky vědomá rekonstrukce soustav TZB s řadou unikátních textů, tabulek a rad pro plánování a provedení rekonstrukce a pro provoz.

 

Příklady témat z programu
Přehled povinností legislativy zákona 406/2000 Sb. v posledním platném znění. Význam posouzení možností a energetické a ekonomické vyhodnocení jednotlivých variant změn. Význam a rozsah podkladů: technický průzkum, technický audit, projekt, energetický posudek. Obecné požadavky pro vlastníky jednotek SVJ při modernizaci soustav TZB v souladu s NOZ a stanovami SVJ. Průzkum stávajícího stavu. Vliv energeticky vědomé modernizace na dynamiku vytápění. Izolace rozvodů a technologií, oběhová čerpadla, teplá voda a cirkulace, akumulace, zdroje, OZE, řešení předávacího místa do budovy, projekty seřízení otopných soustav po zateplení, fakturační a provozní měření spotřeby tepla. Požadavky na vybavení otopné soustavy pro zavedení energetického manažerství. Hospodárná doba životnosti – uvedení hodnot pro vybrané prvky a funkční díly. Úpravy otopné soustavy po zateplení pláště objektu. Montáž a přejímka otopné soustavy a další. 

PROGRAM + ONLINE PŘIHLÁŠKA


 

Datum: 3.11.2017 8:26:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
27.2. - 3.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 3.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště