Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

LOMAX razantně promlouvá do stínění, garážových vrat i vchodových dveří

 

Společnost LOMAX za více než 26 let práce dodala garážová vrata a další výrobky statisícům spokojených zákazníků. Všechna vrata, rolety, žaluzie i dveře sami vyrábí v České republice. Vždy podle vás a na míru rozměrům vaší garáže nebo vašeho domu. Co si nevyrobí sami, nakupují od prověřených firem ze zemí Evropské unie. Díky tomu mohou garantovat vysokou kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost. To potvrzuje i fakt, že na své výrobky poskytují prodlouženou záruku až 10 let. Na Stavebním veletrhu je najdete na stánku č. 141 v pavilonu P.

NOVINKA - LOMAX rozšiřuje nabídku venkovních žaluzií o lamelu Z70!

Zásadní předností lamely Z70 od společnosti LOMAX je výška jejího nábalu, která je na českém trhu vůbec nejnižší. Lamela, jak už název napovídá, má tvar písmene Z. Je to přitom právě její konstrukce, která umožňuje maximální možné zastínění oproti jiným řešením. Lamela Z70 tak díky svému prvotřídnímu provedení odstíní velkou většinu světelného záření a tepelné energie ještě před vstupem do interiéru. Venkovní stínění je vzhledem k tropickým teplotám v posledních létech velmi aktuální téma, nově navíc podpořeno dotacemi.

Garážová vrata

Společnost LOMAX nabízí garážová vrata v řadě variant, které vycházejí vstříc vašim potřebám a nárokům. Jestliže se chcete vyhnout stavebním úpravám, případně je vaše garáž neumožňuje, ideálním řešením jsou sekční garážová vrata. Pokud hledáte praktická garážová vrata, která splňují funkci vrat i dveří, vyberte si posuvná garážová vrata. Máte malou garáž a potřebujete vrata, která šetří místo? Dobrým tipem budou rolovací garážová vrata. Milovníci české klasiky nejspíš sáhnou po dvoukřídlých garážových vratech.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie elegantně dotvoří vzhled každého domu, bytu i administrativní budovy. Odborníci ze společnosti LOMAX vám poradí s jejich výběrem, změří potřebné rozměry, žaluzie vám vyrobí na míru a odborně namontují.

Předokenní rolety

Ochrání vaše soukromí, zabrání únikům tepla přes okna a doladí vzhled domu. Předokenní rolety se hodí pro novostavby i rekonstrukce, snadno je ale namontujeme na jakoukoli budovu. Díky široké nabídce barev a typů lamel se navíc perfektně přizpůsobí i těm nejnáročnějším požadavkům. Všechny rolety vyrábíme na míru a v ceně máte i odborné zaměření. Vyberte si ty své.

Hliníkové vchodové dveře

Úřady, firmy, obchody. Tam všude se hliníkové vchodové dveře používají pro svou odolnost a dlouhou životnost. Neexistuje ale jediný důvod, proč byste si jejich špičkové vlastnosti nemohli dopřát také u sebe doma. Díky široké nabídce barev, nerezových doplňků a zasklení se vchodové dveře s hliníkovými profily hodí do novostaveb i starších domů.

Společnost vyslala do klání o Zlatou medaili Stavebního veletrhu svoje vchodové dveře LOMAX AKTIV 77, které charakterizuje takto: Jsou to nejodolnější vstupní dveře na trhu. Snoubí se v nich skvělé izolační vlastnosti, bezpečnost i designová vytříbenost. V nabídce jsou tři typy dveří.

 

Datum: 1.3.2019 12:50:00

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021


MOBITEX
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště