Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
26.-29.2. 2020

Stavební veletrh Brno

Plánujete se zúčastnit semináře o hospodaření vodou? Můžete vyhrát knihu!

 

Hlavním tématem Stavebního veletrhu ve středu 27.2.2019 bude Hospodaření s vodou. V rámci dne proběhne i soubor přednášek a diskuzí u kulatého stolu pod záštitou České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT) – seminář pod názvem Kulatý stůl – Hospodaření vodou, strategickou surovinou, který bude věnován problematice zásobování vodou, využití srážkových vod, odpadním vodám, jejich čištění a možnostem získat podporu Státního fondu životního prostředí. Konat se bude od 10 hodin v pavilonu P, sál P1.

Účast na semináři je zdarma, ale účastníky prosíme o registraci prostřednictvím kódu VODA2019. Kód prosím zadejte při nákupu online vstupenky na Stavební veletrh v prvním kroku objednávky (cena vstupenky zůstává 100 Kč).

Přihlásíte-li se prostřednictvím kódu do 26.2.2019, můžete získat jednu ze zajímavých knih. Losovat budeme dva výherce. O výhře vás budeme informovat na kontaktu uvedeném v rámci registrace (e-mail nebo telefon). Knihu si budete moci vyzvednout přímo během vaší návštěvy veletrhu.

Výhercem knihy České a slovenské stavby století 1918 - 2018 se stal pan Roman Sedlák z Vysokoho Mýta a knížku 100 STORIES – 100 příběhů průmyslových legend získal pan Jaroslav Stuchlík z Napajedel. Oběma výhercům gratulujeme.

První z knih, kterou můžete získat, je titul České a slovenské stavby století 1918 - 2018, která byla vydaná u příležitosti100. vyročí vzniku Československa a představuje soubor 100 staveb, které reprezentují vývoj českého a slovenského stavitelství za uplynulých sto let od vzniku samostatné Československé republika. Kniha je tištěnou podobou ankety veřejnosti "Stavby století České a Slovenské republiky", která probíhala v loňském roce. Kompletní informace najdete na www.stavbystoleti.cz.

Druhou knihou je 100 STORIES – 100 příběhů průmyslových legend, která vznikla na základě výstavy proběhlé během 60. Mezinárovního strojírenského veletrhu. Kniha vypráví sto příběhů česko-slovenských průmyslových legend, příběhů, které vzbuzují hrdost a zároveň často připomínají, jak do osudů českých vědců, konstruktérů, slavných továren a věhlasných značek pzasáhly dějinné zvlarty posledních 100 let. Je to příběh lidské vynalézavosti a nadšení, odvahy, touhy i tvrdé práce. Atributů, bez kterých by se nekonal průmyslový pokrok.

Datum: 19.2.2019 14:08:00

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


MOBITEX
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště