Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
26.-29.2. 2020

Stavební veletrh Brno

Krytiny – Střechy opět na veletrhu v Brně!

 

Krytiny – Střechy se již tradičně objeví na Stavebním veletrhu v Brně! Kdo jsou a čím se zabývají? Provozují poradenský internetový portál o střechách www.krytiny-strechy.cz a také sesterský internetový portál o izolacích www.izolace-info.cz. Jako výhradně česká firma působí na trhu již od roku 2006. Historie jejich zkušeností se střechami je však starší. Za dlouholetou dobu své existence byli svědky kritických chyb, kterých se lidé při návrhu, koupě a realizaci střešních krytin neustále dopouštějí. Nechtěli již dále přihlížet těmto naprosto zbytečným chybám, a proto vyvinuli nástroje, metody, katalog a další vychytávky k tomu, aby vám pomohli získat tu nejvhodnější, nejlevnější a nejkvalitnější krytinu přímo pro vás. Cílem firmy je vzdělávat co nejširší společnost v oblasti krytin, střešního příslušenství a izolací. Přáním společnosti je, aby si byl český člověk schopen pořídit kvalitní a levnou krytinu, aniž by naletěl mýtům a na první pohled líbivým nabídkám prodejců.

Co garantuje společnost Krytiny – Střechy svým klientům?

  1. Garantuje vám odbornost, neboť se v tomto odvětví pohybuje více než 12 let.
  2. Garantuje vám nezávislé posouzení a poradenství, neboť nejsou vázáni na zisky žádné stavební firmy.
  3. Garantuje vám pravdivé informace, neboť na pravdivých informací stojí jejich byznys, což dokazuje vysoká návštěvnost webu a kladné recenze zákazníků.
  4. Garantuje vám dodávku materiálu na vámi určené místo, neboť již roky spolupracuje s desítkami stavebnin po celé ČR.
  5. Garantuje vám férové jednání při platbě.

Krytiny – Střechy jakožto zprostředkovatelé střešního a izolačního materiálu pozvali na brněnský Stavební veletrh zástupce různých druhů střešních krytin a izolací, kteří vám představí své produkty.

Datum: 6.2.2019 11:58:00

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


MOBITEX
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště