Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
2.-4.3. 2023

Stavební veletrh Brno

Konstrukční stavební systémy BAUCORE


BAUGRUP je mezinárodní společnost působící v oblasti stavebnictví a moderních architektonických řešení již od roku 2000. Zaměstnáváme talentované a zkušené lidi od inženýrů až po montážníky. Velký význam klademe na udržitelnost, což se projevuje i v materiálech, které vyrábíme.

Hlavním výrobním programem na Slovensku je stavební systém BAUCORE®, se kterým lze postavit ty nejmodernější domy, modulární stavby, komerční objekty, výrobní a skladové haly, nástavby, střechy, garáže, přístřešky a mnohem jiného. Technologie spočívá v lehkých profilech z kvalitní pozinkované oceli, které se vyrábějí ohýbáním do tvaru C a U a řezáním různých prvků, které tak tvoří unikátní stavební systém. Vlastníme jednu z nejmodernějších výrobních linek pro výrobu lehkých tenkostěnných konstrukcí v Evropě.

Konstrukci domu o velikosti 150m 2 umíme vyrobit již do 24 hodin.

Revoluční technologie, která přeměnila stavební průmysl pro přesnou strojírenskou výrobu

Trendem v oblasti stavebnictví se stále více stávají lehké tenkostěnné ocelové konstrukce („light gauge steel frame“). BAUCORE® je obchodní značka společnosti BAUGRUP, která reprezentuje unikátní stavební systém navržený ve speciálním konstrukčním programu a vyrobený na nejpřesnější výrobní lince na světě. Náš tým inženýrů a konstruktérů neustále systém BAUCORE® vylepšuje a ladí tak, aby splňoval nejen nejmodernější architektonické trendy, ale také dosahoval nejvyšší přesnosti při výrobě. Neustálým vývojem a testováním navrhujeme a zlepšujeme finální produkty, aby dosahovaly optimálních fyzikálních vlastností a při jejich montáži bylo vyvinuto co nejnižší úsilí. Kvalitně navržený systém musí do sebe jednoduše zapadat, čímž se výrazně šetří čas montáže.

   

Kde se tento stavební systém používá?

Ve světě se tento stavební systém používá více než 30 let a tento trend se mimořádně rychle rozšiřuje. Jako první jej začali aplikovat v anglosaských zemích, jako jsou Spojené království (UK), USA, Austrálie a Nový Zéland. Později se tento systém rozšířil do celého světa díky rychlosti výstavby, vysoké odolnosti vůči zemětřesením, tvarové stálosti oceli, odolnosti vůči škůdcům, plísním a termitům. Největším průkopníkem v této oblasti je Nový Zéland, odkud i naše výrobní technologie pochází. V Evropě se tenkostěnné ocelové rámy začínají stále více objevovat, a to i díky rostoucímu ekologickému trendu. Ocel je recyklovatelný, udržitelný přírodní materiál.

Hlavní výhody BAUCORE:

Stavební systém BAUCORE® zkracuje dobu výstavby (suchý proces) a šetří náklady.
Vysoká pevnost a odolnost vůči zemětřesením a silnému větru.
Nízká hmotnost šetří náklady u základů a při montáži, kde většinou není nutná těžká technika.
Nehořlavost a vodě-odolnost (pozinkovaná ocel nikdy nerezaví).

Vždy rovné stěny a stropy, díky milimetrové výrobě. Všechny díly do sebe dokonale zapadají.

Ocelová konstrukce BAUCORE® se časem, nesmršťuje, nekroutí ani jinak nedeformuje. Proto stavba nebude praskat a dveře, okna budou vždy dokonale sedět.

Ocel je ekologický, přírodní materiál, který je pro lidi neškodný.

Bezkonkurenční poměr pevnosti a hmotnosti konstrukce BAUCORE umožňuje architektům snadno navrhovat flexibilní a moderní designy tak, aby stavby splňovaly dnešní moderní trend.

BAUCORE VYŘEŠÍ VŠE, CO DŘEVO A CIHLA NEDOKÁŽOU ZVLÁDNOUT. 

Vhodný zejména pro:  

 • RODINNÉ DOMY DO 3 PODLAŹÍ
 • ZAHRADNÍ DOMEČKY
 • MOBILNÍ A REKREAČNÍ DOMY
 • SKLADOVÉ A VÝROBNÍ HALY
 • OBYTNÉ A ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY
 • ROZŠÍŘENÍ A PŘÍSTAVBY
 • NADSTAVBY BUDŮ
 • GARÁŽE A PŘÍSTŘEŠKY
 • VŠECHNY TYPY STŘÍCH
 • SKLENÍKY
 • A mnoho jiného...

Další informace najdete na www.baugrup.cz a www.baucore.cz

 

Datum: 20.4.2022 9:51:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště