Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
26.-29.2. 2020

Stavební veletrh Brno

Kdo byl první? Zahrada, zahradník nebo zahrádkář?

 

Otázka není vůbec těžká. Ale víme, co to vše znamená? Představujeme si každý to své. Někdo zahradu již převzal a někdo ji teprve bude zakládat. Někteří z vás se zahrádkářem cítí již od dětství, nebo se jim snaží stát a někteří z vás dokonce vystudují na zahradníka a nebo se natolik bojí, že v zahradě svůj čas netráví.

Ale vraťme se k první otázce. Ano, nejdříve byli lidé. A kdo jsou zahradníci a zahrádkáři? Zahradník je člověk, který se odborně zabývá zahradnictvím. Dále dle pecializace je nazýváme ovocnáři, školkaři, květináři, zelináři a tak dále. Zahrádkář je neprofesionální zahradník a sadař. A co je zahrada? Zahrada je lidmi upravený pozemek s uměle vysázenou vegetací, prostor kde jsou obvykle pěstovány nebo umístněny rostliny.

Asi si říkáte, proč vás tak školím, ale i tato otázka má jednoduchou odpověď. Aby jste našli v sobě zahradníka a nebo zahrádkáře, podívali se na svou zahradu a přišli za námi na STAVEBNÍ VELETRH BRNO 2016.

Věnovali jsme spoustu času, abychom vám přiblížili zahradnický svět. Připravili jsme se na vaše dotazy a vytvořili úžasný projekt ZAHRADA, ve kterém můžete objevit detaily vhodné právě k vašemu domu, chatě, zahradě či parku. Přivezli jsme vám rostliny nejen z místní produkce a produkce z různých koutů naší země, ale také Německa, Holandska a Itálie. Poznávejte beton v jeho novodobé působivé kráse v kompozici se zeleným kobercovým trávníkem. Máte-li ještě málo jarních barev, my jsme vám připravili odstíny, které na vaší zahradě určitě chybí. Vyberete si ze široké škály okrasných stromů, keřů, bylinek, kvetoucích trvalek i letniček.

Buďte sami sobě odborníkem na své vlastní zahradě. Přijďte se radit i inspirovat.

Expozici ZAHRADA najdete na volné ploše K mezi pavilony F a P.

 Těšíme se na Vás! Kristína Dudová Vestra, VESTRA tina et veri/ Green World 2016

 

 

Datum: 13.4.2016 9:28:00

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


MOBITEX
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště