Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Stavební veletrh Brno
26.-29.2. 2020

Stavební veletrh Brno

Odborníci na přírodní kámen

 

Na Stavební veletrh opět zamíří jesenická společnost Kámen Becke Moravia, s.r.o. V její expozici č. 142 v pavilonu P najdete kamenné produkty, střešní krytinu z břidlice, obklady a dlažby z různých materiálů a v povrchové úpravě. V oblasti přírodního kamene jsou opravdoví profesionálové, například břidlici těží ve svém vlastním lomu. Přivezou i ukázky hřbitovní architektury.


Společnost Kámen Becke Moravia, s.r.o. má více než 15 let zkušeností v obchodování s přírodním kamenem. Ve svém sortimentu má řadu materiálů, které nabízí v různých formátech přírodního kamene. Jedná se především o břidlici, žulu, kvarcit, mramor a pískovec. Nabízí také širokou škálu produktů z kamene, ať už se jedná o stavební materiály, jako jsou obklady, dlaždice, mozaiky, střešní krytiny apod., tak i funkční zařízení nebo dekorační materiály – krby, umyvadla, pomníky, sochy, fontány a řadu dalších.

Kámen Becke Moravia importuje kámen z Číny a Indie, břidlici těží ve vlastním ložisku moravské břidlice. Těžbou v místním lomu navazuje na mnohasetletou tradici dobývání kvalitní štípatelné břidlice. Při těžbě využívá geologické pukliny a tektonické plochy odlučnosti k šetrnému rozpojování bloků bez použití trhacích prací. Z vytěženého materiálu nabízí šlapáky, neopracované břidlicové desky tloušťky 4 – 12 cm s přírodními hranami, vhodné pro venkovní plochy a chodníky, a benátské obklady a dlažby, neopracované desky tloušťky 2 – 4 cm, vhodné jako dlažba na beton nebo přírodní obklad fasády, stěn plotů apod. Vyrábí také speciální výrobky, na míru vytvoří např. zdící kameny různých velikostí, mulčovací břidlici či kameny do gabionů.

Kromě prodeje kamenů společnost provádí specializované stavební činnosti – pokládání kamenných prvků nebo zajišťování a likvidace důlních děl. Navíc poskytuje i poradenské a konzultační služby v oblasti osvojování těžebních ložisek, nákupu a prodeje přírodního kamene a aplikace stavebního a dekoračního kamene.

Foto: archiv Kámen Becke Moravia

 

Datum: 11.1.2019 11:52:00

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


MOBITEX
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště