Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

iGET, špičkové zabezpečení domácností

 

iGET je česká značka, jejíž historie se začala psát v roce 2010 a v roce 2013 vstoupila na trh v České republice, Slovensku a dalších zemích střední a východní Evropy. Jméno značky iGET nesou produkty spotřební elektroniky, mezi které patří především mobilní telefony, tablety, nositelnosti, powerbanky a v neposlední řadě samostatná skupina produktů pro zabezpečení domácností.

Na Stavebním veletrhu Brno na stánku č. 124 v pavilonu P představuje značka iGET celé své portfolio produktů pro zabezpečení domácností. Mezi tyto produkty patří IP kamery, kamerové sety, zabezpečovací systémy a jejich příslušenství a dále produkty jako chytré bezdrátové domovní zvonky.

Dbáme na to, aby všechny naše produkty maximálně vyhovovaly potřebám zákazníků, měly jednoduché a uživatelsky přívětivé ovládání. Můžete s nimi monitorovat jak okolí domu, tak i jeho vnitřní prostory a vše pohodlně zkontrolujete v mobilní aplikaci, která komunikuje s vaším zabezpečovacím nebo kamerovým systémem a je tak možné sledovat vše, co se děje doma i když jste třeba na dovolené.

Mezi nejprodávanější produkty patří zabezpečovací bezdrátový systém iGET SECURITY M4, který nejen stráží vaši domácnost, ale lze k němu připojit další IP kamery nebo s ním ovládat 230V zásuvky.

Dále si na veletrhu budete moci prohlédnout  WiFi kamerové sety s Full HD kamerami iGET HOMEGUARD HGNVK88304 nebo bezdrátový kamerový systém iGET HOMEGUARD HGNVK49004, který má vlastní 11“ LCD monitor, na kterém můžete sledovat záznamy ze všech kamer. Všechny sety mají možnost online sledování a záznam si prohlédnete i z mobilu, tabletu nebo počítače.

Zajímavostí, kterou představíme je bezdrátový chytrý zvonek iGET HOMEGUARD HGWVD850, díky kterému uvidíte, kdo stojí za vašimi dveřmi.

www.iget.eu


 

Datum: 2.3.2019 8:10:00

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021


MOBITEX
17. - 20.2. 2021


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště